دبیر انجمن شركت های هواپیمایی:

مردم از سایت های رسمی بلیت هواپیما بخرند، گزارش گرانی نداشته ایم

مردم از سایت های رسمی بلیت هواپیما بخرند، گزارش گرانی نداشته ایم زمین دار شو: به دنبال انتشار گزارش هایی در خصوص بالا رفتن نرخ بلیت در بازار پروازهای اربعین و شكل گیری یك بازار سیاه جدید در این پروازها، دبیر انجمن شركت های هواپیمایی این اتفاق را تكذیب نمود.


مقصود اسعدی سامانی در گفت وگو با ایسنا، خاطرنشان كرد: همان گونه كه قبل از این هم در جریان جلسات میان مسئولان سازمان هواپیمایی كشوری و مسئولان شركت های ایرانی مشخص شد، نرخ پروازهای اربعین امسال هم مانند سال های گذشته با نرخ مصوب اجرایی می گردد.

وی اضافه كرد: بعد از این تصمیم و باتوجه به احتمال تلاش بعضی از سودجویان برای دور زدن این قیمت ها سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود كه تنها دفاتر و سایت های مجاز برای فروش بلیت هواپیما می توانند در این بخش فعالیت كنند و جز آنها كلیه فعالیت ها غیر قانونی خواهد بود.

دبیر انجمن شركت های هواپیمایی با بیان این كه سازمان هواپیمایی كشوری و انجمن ایرلاین ها تمامی دفاتر و سایت های مجاز برای فروش بلیت را اعلام نموده اند، اظهار داشت: در چنین شرایطی از مردم می خواهیم كه برای جلوگیری از فعالیت سود جویان و البته زیانده شدن خودشان به علت احتمال فروش بلیت تقلبی تنها از سایت های رسمی بلیت تهیه كنند.

اسعدی سامانی افزود: ما به صورت شبانه روز این سامانه ها و دفاتر را رصد می نماییم تا امكان سودجویی یا بالا بردن قیمت بلیت در آنها وجود نداشته باشد. خوشبختانه تابحال هم هیچ گزارش رسمی در خصوص دور زدن قیمت ها مشاهده نكرده ایم و در این صورت با آنها برخورد خواهیم كرد. از این رو اگر مردم قصد سفر به كربلا و نجف را دارند، در این ایام باید تلاش كنند كه تنها با حضور در دفاتر یا سایت های رسمی خرید خویش را انجام داده و به سایر سایت ها اعتماد نكنند.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، بعد از اتفاقاتی چند سال قبل در بازار بلیت پروازهای اربعین اربعین رخ داد و سبب بالا رفتن نرخ بلیت شد، سازمان هواپیمایی با همكاری ایرلاین ها برای پروازها نرخ های مصوبی را در نظر می گیرد و امسال نیز نرخ هایی به این منظور نهایی شد.

بر اساس مصوبات امسال نرخ بلیت پرواز نجف-تهران-نجف دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای پروازهای مشهد دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. در ایام گذشته شایعاتی درباره بالا رفتن نرخ بلیت و شكل گیری بازار سیاه مطرح شده بود كه تابحال سازمان هواپیمایی كشوری هم این مورد را تایید نكرده است.

با بالا رفتن نرخ ارز و حذف ارز ایرلاین ها نرخ پروازهای داخلی و خارجی افزایش یافته بود كه با پیگیری های صورت گرفته برای پروازهای داخلی هم نرخ های مصوبی در نظر گرفته شد.
1397/08/03
20:26:49
5.0 / 5
4599
تگهای خبر: پرواز , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک