نمایندگی رسمی كانن در ایران

نمایندگی رسمی كانن در ایران زمین دار شو: كمپانی و نمایندگی كانن به طور خاص در تولید انواع دوربین های عكاسی كانن و تجهیزات تصویر برداری كانن تخصص ویژه ای دارد. با ما همراه باشید تا با كانن و نمایندگی آن در ایران آشنا شوید.


نمایندگی کانن یکی از شرکت های تولید تجهیزات الکترونیک است. دفتر مرکزی نمایندگی کانن در کشور ژاپن قرار دارد. کمپانی و نمایندگی کانن به طور خاص در تولید انواع دوربین های عکاسی کانن و تجهیزات تصویر برداری کانن تخصص ویژه ای دارد. از جمله محصولات اصلی نمایندگی کانن بجز انواع دوربین های عکاسی کانن و لنزهای کانن ، میتوان به دستگاه‌های فتوکپی کانن و پرینترهای کانن اشاره کرد. اما دوربین فیلمبرداری کانن ، دوربین های سینمایی کانن ، دوربین‌های DSLR کانن در این خصوص معروفیت بیشتری دارند. کمپانی ونمایندگی کانن ، صد و پنجاهمین شرکت پر سود جهان می باشد.


بنیان گذاران کمپانی و نمایندگی اصلی کانن

بر اساس اطلاعات موجود ، نمایندگی کانن در سال ۱۹۳۳ توسط «یوشیداگورو» و «اوچیدا سابورو» تأسیس شده است. اولین دوربین های تولید شده توسط نمایندگی کانن به همراه لنز هایی از شرکت لایکا به بازار عرضه می شدند. مدتی نیز لنزهای ساخت شرکت و نمایندگی نیکون در محصولات دوربین نمایندگی کانن استفاده می شدند. ولی پس از مدتی خود نمایندگی کانن ، اقدام به ساخت لنزهایی با نام تجاری «سرنار» کرد. دوربین‌های کانن و پرینتر های کمپانی و نمایندگی کانن سهم زیادی از بازار مصرف در سراسر جهان را در دست دارند. بخش زیادی از درآمد و سود این کمپانی از دستگاه‌های فتوکپی آنالوگ کانن و فتوکپی دیجیتال کانن تأمین می‌شود.


عظمت کمپانی و نمایندگی کانن

شرکت بین المللی و نمایندگی اصلی کانن در حدود دویست‌هزار کارمند و 277 کارخانه و تعداد بسیار زیادی از شرکت های کوچک در زیر مجموعه خود دارد. نمایندگی اصلی کانن در سال 2010 سالانه نزدیک به 3 ميليارد دلار سود خالص به دست آورده است. بر اساس اعلام رسمی نمایندگی اصلی کانن ،کل درآمد این شرکت در سال 2010 بالغ بر به 46 ميليارد دلار بوده است. نمایندگی اصلی کانن در سال 2007، به عنوان دویست و هفتادمین کمپانی بزرگ جهان معرفی شد. با توجه به فرایند بحران مالی فعلی در سراسر جهان ، این کمپانی نیز با رکود نزدیک به دو درصدي روبرو شده است. رویای تولید دوربین عکاسی که روزگاری از یک اتاق شروع گردید، امروزه در بسیاری از اتاق‌های جهان محصولی از نمایندگی کانن به یادگار دارد. محصولاتی که همگی تنها یادآور اراده نمایندگی اصلی کانن این شرکت بزرگ ژاپنی می‌باشند.


نمایندگی رسمی کانن در ایران

نمایندگی رسمی کانن در ایران یعنی شرکت ایده آل دوربین نیز با همین هدف تأسیس و شروع به کار کرد. نمایندگی رسمی کانن در ایران توانسته است تا کنون بیشترین سهم فروش دوربین کانن و لنز کانن را در دست بگیرد. گارانتی اصلی کانن در ایران متعلق به این شرکت ایده آل دوربین به عنوان نماینده رسمی کانن در ایران است. نمایندگی رسمی کانن در ایران با صدور بیمه نامه برای دوربین های کانن توانست باب جدیدی را در دنیای عکاسی بگشاید. بیمه نمایندگی رسمی کانن مبحث warranty را در ایران برای دوربین های کانن پایه ریزی کرد. نمایندگی رسمی کانن با ارائه کارت های کاربران ویژه کانن که به عنوان Canon VIP شناخته میشوند بدعتی جدید داشت. نمایندگی کانن در ایران Canon VIP را برای عکاسانی صادر کرد که دوربین DSLR خود را از کمپانی و نمایندگی رسمی کانن در ایران خریده باشند. نمایندگی کانن در ایران با برگزاری کلاس‌ های آموزش عکاسی رایگان خدمتی دیگر را به صاحبان دوربین کانن ارائه داد.

شعب فروش و خدمات پس از فروش نمایندگی کانن در ایران

تا کنون نمایندگی رسمی کانن در ایران دو شعبه خدمات پس از فروش و صدها شعبه فروش در ایران تأسیس نموده است. دو شعبه خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی کانن عبارتند از : نمایندگی تعمیرات کانن در تهران ، شعبه میدان هفت تیر به نام شرکت ایده آل دوربین. نمایندگی تعمیرات کانن در تهران ، شعبه خیابان جمهوری به نام تعمیرگاه مرکزی دوربین. بازارهای فروش دوربین عکاسی کانن در تهران عبارتند از : بازار فروش دوربین عکاسی کانن در میدان و خیابان ولیعصر بازار فروش دوربین عکاسی کانن در میرداماد پاساژ پایتخت بازار فروش دوربین عکاسی کانن در خیابان باب همایون بازار فروش دوربین عکاسی کانن در خیابان ناصر خسرو بازار فروش دوربین عکاسی کانن در خیابان جمهوری اسلامی نمایندگی کانن در ایران با پشتیبانی تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن بهترین نمایندگی و خدمات پس از فروش کانن در ایران است.

چارت سازمانی نمایندگی کانن در ایران

جهت ارتباط با نمایندگی رسمی کانن بایستی چارت سازمانی این نمایندگی را در تهران بشناسیم. نمایندگی کانن در تهران دارای بخشهای پذیرش تهران - پذیرش شهرستان - ارتباط با نمایندگان فروش - بخش بیمه کانن - بخش گارانتی کانن - بخش تعمیرگاه رسمی کانن و بخش آموزشگاه کانن میباشد.

بخش پذیرش نمایندگی کانن در تهران :

مسئولیت بخش پذیرش نمایندگی کانن در تهران دریافت کلیه دوربین های کانن و لنزهای کانن است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت حضوری به این مرکز تحویل میشود. تا کنون بیشترین پذیرش برای تعمیر دوربین عکاسی کانن ، تعمیر لنز کانن ، تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن ، تعمیر پرینتر کانن ، تعمیر ویدئو پروژکشن کانن ، تعمیر فلاش کانن و تعمیر فلاش چتر کانن در نمایندگی کانن تهران بوده است اما نمایندگی کانن در موارد دیگری چون تعمیر انواع هلی شات ها ، تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی ، تعمیر دوربین فیلمبرداری پاناسونیک ، تعمیر دوربین عکاسی سونی و ... نیز پذیرش میشود. بخش پذیرش دوربین های تعمیری نمایندگی کانن تهران در دو شعبه تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن در خیابان جمهوری و شرکت ایده آل دوربین در میدان هفت تیر دایر میباشد. نمایندگی کانن در تهران مجرب ترین کادر را در پرسنل پذیرش بخش کانن خود به کار گرفته است.

استانهایی که فعالترین نمایندگان فروش دوربین کانن را دارند

نمایندگی کانن در تهران ، نمایندگی کانن در آذربایجان شرقی ، نمایندگی کانن در آذربایجان غربی ، نمایندگی کانن در اردبیل ، نمایندگی کانن در اصفهان ، نمایندگی کانن در البرز ، نمایندگی کانن در ایلام ، نمایندگی کانن در تهران ، نمایندگی کانن در چهارمحال و بختیاری ، نمایندگی کانن در خراسان رضوی ، نمایندگی کانن در خراسان شمالی ، نمایندگی کانن در خوزستان ، نمایندگی کانن در زنجان ، نمایندگی کانن در سمنان ، نمایندگی کانن در فارس ، نمایندگی کانن در قزوین ، نمایندگی کانن در قم ، نمایندگی کانن در کردستان ، نمایندگی کانن در کرمان ، نمایندگی کانن در کرمانشاه ، نمایندگی کانن در گلستان ، نمایندگی کانن در گیلان ، نمایندگی کانن در مازندران ، نمایندگی کانن در مرکزی ، نمایندگی کانن در هرمزگان ، نمایندگی ، کانن در همدان ، نمایندگی کانن در یزد

بخش ارتباط با بازار نمایندگی کانن (کارشناسی فروش نمایندگی کانن) :

مسئول ارتباط با بازار نمایندگی کانن متعهد به ارائه خدمات پس از فروش کانن به نمایندگان اصلی فروش کانن (اعم از نمایندگی فروش دوربین عکاسی کانن ، نمایندگی فروش لنز کانن ، نمایندگی فروش دوربین فیلمبرداری کانن ) می باشداین خدمات رسانی نمایندگی کانن عبارتند از:

1- ارائه گارانتی اصلی کانن و ارائه بیمه اصلی کانن به نمایندگان فروش محصولات کانن میباشد.

2- انتقال پیشنهادات و انتقادات نمایندگان فروش دوربین و نمایندگان فروش لنز کانن به مدیر نمایندگی کانن.

بخش گارانتی ایده آل دوربین نمایندگی کانن

صدور کارت گارانتی اصلی کانن و کنترل کیفیت تعمیر دوربین کانن و یا تعمیر لنز کانن در خصوص پشتیبانی گارانتی کانن به عهده این بخش می باشد. بخش گارانتی نمایندگی کانن علاوه بر مسئولیت مذکور پیگیری قطعات تعمیری دوربین های کانن و لنزهای کانن را نیز به عهده دارد علاوه بر موارد فوق مسئولیت راهنمایی خریداران با گارانتی رسمی کانن و مشاوره تلفنی و اینترنتی در خصوص مفاد گارانتی اصلی کانن نیز به عهده دارند.

تعمیرگاه تخصصی دوربین در نمایندگی کانن

تعمیرگاه نمایندگی کانن ، به عنوان یک تعمیرگاه دوربین کانن مدرن و باتجربه شناخته میشود. حضور تعمیرکاران دوربین های کانن در این تعمیرگاه بسیار به نام و مجرب میباشند. وجود دستگاه های مدرن تعمیرات دوربینهای کانن و ADJUSTMENT SOFTWARE در نمایندگی کانن جهت تنظیم دوربین های کانن و تنظیم لنزهای کانن می باشد ، تعمیرگاه نمایندگی کانن را میتوان تعمیرگاهی قدرتمند مخصوص تعمیر دوربین های کانن و لنزهای کانن دانست که میتواند به صورت تخصصی ، تعمیر تمامی دوربین های CANON و تمامی تعمیر لنز CANON را در کوتاه ترین زمان انجام دهد.

1397/08/06
16:40:51
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , دستگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک