آمار تاخیرهای مهر ۹۷ منتشر شد

ایرلاین های كوچك ركورددار پرواز به موقع

ایرلاین های كوچك ركورددار پرواز به موقع به گزارش زمین دار شو سازمان هواپیمایی كشوری جزئیات پروازهای انجام شده در فرودگاه مهرآباد در مهر سال ۱۳۹۷ را منتشر نمود و براین اساس شركت هواپیمایی پویاایر با ۱۰۰ درصد پرواز به موقع خوش قول ترین ایرلاین ایرانی شد.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، برپایه گزارش انتشار یافته از جانب سازمان هواپیمایی كشوری در مهرماه سال جاری شركت هواپیمایی آسمان با انجام ۷۸۲ پرواز پركارترین ایرلاین ایرانی بوده است و بعد از آن شركت های ماهان با ۶۶۶، ایران ایر با ۵۷۴ و زاگرس با ۴۹۵ پرواز قرار دارد.

همچنین در این مدت شركت تازه تاسیس وارش كه از ساری كار خویش را دنبال می كند با انجام سه پرواز در فرودگاه مهرآباد كم ترافیك ترین شركت هواپیمایی به حساب آمده و بعد از آن شركت های پویاایر، ساها و معراج قرار دارند.

در طول این مدت از نظر تعداد پروازهای به موقع شركت هواپیمایی ماهان بهترین عملكرد را به خود اختصاص داده و با انجام ۵۳۲ پرواز بدون تاخیر ۸۰ درصد برنامه های خویش را به موقع انجام داده است. بعد از آن شركت آسمان با ۴۷۹، ایران ایر با ۴۰۶ و زاگرس با ۳۹۹ پرواز قرار دارند.

در حوزه پروازهای پرتعداد با تاخیر هم شركت آسمان با ۳۰۳ پرواز بالاترین جایگاه را به خود اختصاص داده و بعد از آن شركت ایران ایر، ماهان، كاسپین و آتا قرار دارد.

از نظر درصد پروازهای به موقع شركت پویاایر توانسته تمام ۳۲ پرواز انجام شده خویش را به موقع انجام دهد و بدین سان به ۱۰۰ درصد موفقیت برسد. شركت هواپیمایی معراج با ۹۵، ساها با ۹۳، سپهران با ۸۴ و قشم ایر با ۸۳ درصد بالاترین عملكرد را به خود اختصاص دادند.

در بین شركت هایی كه تعداد پرواز بالا داشته اند هم ماهان با ۸۰ درصد بهترین عملكرد را به خود مختص كرده است.

در حوزه پروازهای تاخیری هم عملكرد اغلب شركت ها بهبودی نسبی را نشان داده است تا جایی كه برخلاف آمارهای گذشته هیچ شركتی به ۴۰ درصد تاخیر هم نرسیده است. با این وجود شركت آسمان با ۳۹ درصد بدترین عملكرد را داشته و بعد از آن شركت های تابان و ایران ایر تور با ۳۷ و كاسپین، كیش ایر و وارش با ۳۳ درصد بدترین عملكردها را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، فرودگاه مهرآباد تهران بعنوان قدیمی ترین فرودگاه مسافری كشور با ثبت سالانه بیشتر از ۱۵ میلیون سفر پرترافیك ترین فرودگاه ایران به حساب می آید.

به دنبال برنامه ریزی برای گسترش نفوذ فرودگاه امام خمینی (ره) پروازهای بین المللی در فرودگاه مهرآباد متوقف شده است.

براساس برنامه ریزی های انجام شده احتمال آن وجود دارد كه با هدف كاهش فشار موجود بر فرودگاه مهرآباد در آینده بخشی از پروازهای داخلی هم با استفاده از فرودگاه امام خمینی (ره) صورت گیرد.
1397/09/24
19:05:08
5.0 / 5
4574
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک