معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

آغاز ساخت پروژه ۱۵هزار مسكن مشاركتی در پرند

آغاز ساخت پروژه ۱۵هزار مسكن مشاركتی در پرند زمین دار شو: مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید از آغاز راه اندازی ۱۵هزار واحد مسكن مشاركتی از طرف سرمایه گذاران ویژه اقشار متوسط به بالا در شهر جدید پرند آگاهی داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، حبیب الله طاهرخانی در نشست بررسی مشكلات مسكن مهر پرند با اشاره به اینكه خط آهن تهران-پرند دو خطه شده و هم اكنون ۲۲ رام قطار روزانه به این شهر تردد دارند، اظهار داشت: اتصال متروی فرودگاه امام خمینی تا پرند در دستور كار شهرداری نبود كه در ماه های اخیر با شهرداری مذاكره كردیم و اعلام كردیم كه حاضریم تا سقف ۱۵۰ میلیارد تومان از منابع داخلی شركت عمران شهرهای جدید با شهرداری اراضی خودرا تهاتر نماییم كه این پیشنهاد از طرف شهرداری با موافقت روبرو و فعالیت در كارگاه اتصال این خط مترو شروع شده است.
وی افزود: همین طور با عنایت به اینكه آزادراه آبیك-چرمشهر از جنوب پرند می گذرد، با شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور بعنوان سازنده این آزادراه مذاكره كرده ایم تا یك كنارگذر خروجی برای اتصال شهر جدید پرند به این آزادراه راه اندازی شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به اینكه برای شهر جدید پرند ۶۰۰ هزار نفر جمعیت پیش بینی شده است، اظهار داشت: با این حساب در این شهر جدید ظرفیت تولید مسكن وجود دارد و هم اكنون یك پروژه ۱۵ هزار واحدی برای اقشار متوسط شروع شده است. این ۱۵ هزار واحد سهم شهر جدید پرند از سقف ۲۰۰ هزار واحد مسكونی است كه بر عهده شهرهای جدید گذاشته شده است.
طاهرخانی افزود: این ۱۵ هزار واحد در یك سایت ۸۸ هكتاری راه اندازی میگردد و ۲ سایت دیگر راه اندازی مسكن باز در پرند طی سالهای ۹۸ و ۹۹ آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینكه شهر جدید پرند تنها شهر ضدزلزله ایران است كه روی هیچ گسلی قرار ندارد، اظهار داشت: این شهر موقعیت منحصر به فردی دارد و مقرر است از این نظر پشتیبان پایتخت در مدیریت بحران قرار گیرد.

1397/10/22
15:48:22
5.0 / 5
4717
تگهای خبر: احداث , حمل و نقل , راه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک