معاون سازمان بنادر و دریانوردی:

پروژه اسكله گردشگری بندرخمیر بزودی اجرایی می شود

پروژه اسكله گردشگری بندرخمیر بزودی اجرایی می شود زمین دار شو: معاون سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: پروژه اسكله گردشگری بندرخمیر بزودی اجرا می گردد و داریم تلاش می نماییم لایروبی اسكله جدید را باز آغاز نماییم.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، منصور آرامی در مراسم گرامیداشت روز جهانی تالاب ها در بندر خمیر اظهار نمود: چندسالی كه پروژه بندرگاه خمیر عقب ماند به این علت بود كه باید مسائل زیست محیطی آن حل می شد. پروژه اسكله گردشگری بندر خمیر هم بزودی اجرا می گردد و داریم تلاش می نماییم لایروبی اسكله جدیدی را باز آغاز نماییم.
فریدون همتی، استاندار هرمزگان در مراسم گرامیداشت روز جهانی تالاب ها در بندرخمیر اظهار نمود: در كشور ما تالاب های بسیاری وجود دارد كه در استان هرمزگان، كه بزرگترین و زیباترین آنها تالاب خور خوران در شهرستان بندرخمیر است. وجود تالاب ها و جنگل های حرا یكی از موهبت های الهی در هرمزگان است كه می تواند مایه بركت و اشتغال و ثروت برای مردم این منطقه باشد.
استاندار هرمزگان با اشاره به اینكه باید از این محیط خلق ثروت و درآمد داشته باشیم و تالاب ها را به مكانی پرتردد تبدیل نماییم، اضافه كرد: باید امكانات زیرساختی را فراهم نماییم تا گردشگران خیلی از این تالاب ها بازدید كنند و آنها به مراكز پرتردد گردشگری تبدیل شوند.
وی اظهار داشت: باید برنامه ای از پیش طراحی شده و مناسب با استفاده از توان دانشگاه ها و محققین و پژوهشگران برای برگزاری همایش روز جهانی تالاب ها داشته باشیم.
مسیحی، مدیركل حفاظت محیط زیست هرمزگان باز اظهار داشت: تالاب ثبت شده در هرمزگان وجود دارد كه بزرگترین آن خور خوران بوده و علاوه بر جاذبه های گردشگری محل زیست بسیار مهمی باز هست و گردشگران مختلفی را به خود جذب می كند.
وی ادامه داد: خور خوران بین شهرستان بندرخمیر و قشم است. تالاب شور و شیرین، تالاب گابریك و تالاب گز و حرا باز از دیگر تالاب های استان هرمزگان است.
مدیركل حفاظت محیط زیست هرمزگان اشاره كرد: این مراسم با همگرایی و همدلی مردم بندرخمیر و تمامی افرادی كه ما را در این رویداد عظیم یاری كردند و حمایت های معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست شكل گرفت.1397/11/14
14:52:08
5.0 / 5
4020
تگهای خبر: اشتغال , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک