مقام مسئول در وزارت نفت خبر داد:

دستور زنگنه به همكاری نفت با راه آهن، پرداخت سرمایه تا آخر سال

دستور زنگنه به همكاری نفت با راه آهن، پرداخت سرمایه تا آخر سال زمین دار شو: مدیرعامل شركت بهینه سازی مصرف سوخت از دستور وزیر نفت بر همكاری دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه با شركت راه آهن و حوزه حمل و نقل ریلی آگاهی داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از طریق آهن جمهوری اسلامی ایران، محسن دلاویز در بازدید از ایستگاه راه آهن تهران اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در این ایستگاه انجام شده و نظم و انضباط و رضایت مندی موجود در فعالیت های راه آهن سبب امیدواری به همكاری فی درخلال نفت و صنعت ریلی می شود.
وی با تاكید بر اینكه این مجموعه تلاش می كند تا حداكثر كمك را به مجموعه راه آهن داشته باشد، گفت: همگرایی میان راه آهن و شركت بهینه سازی مصرف سوخت بسیار قابل توجه و سقف بالاترین قرارداد ما با راه آهن ۷ میلیارد دلار است.
دلاویز در مورد پرداخت سرمایه به راه آهن اظهار داشت: پرداخت سرمایه به راه آهن شرایطی دارد كه در این زمینه اقداماتی در راه آهن انجام شده و نیازمند رفع بعضی از اشكالات است؛ به محض رفع این اشكالات و اصلاح آن، پرداخت انجام می شود كه امیدواریم این اقدام تا اختتام امسال صورت گیرد.
همچنین ساسان كاظمی نژاد مدیر بخش حمل و نقل شركت بهینه سازی مصرف سوخت با اشاره به قراردادهای بخش ریلی با این شركت جهت استفاده از ظرفیت های ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید مصوب شورای اقتصاد اظهار داشت: بوسیله راه آهن سرمایه گذارانی به مجموعه بهینه سازی سوخت بعنوان نماینده وزارت نفت معرفی شده اند.
وی با اشاره به اینكه از زمان بازدید گذشته از طریق آهن و سپس گذشت ۳ ماه توانسته ایم مصوبه هیات مدیره شركت بهینه سازی سوخت را ستاندن نماییم اضافه كرد: بیشتر از ۳۰۰ واگن در امتداد سرمایه گذاری و اجرای ماده ۱۲ دریافت شده است و درحال حاضر در شرف انعقاد قرارداد ۹۲۵ واگن هستیم.

1397/11/19
02:46:48
5.0 / 5
4191
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک