رئیس سازمان هواپیمایی كشوری:

مسافران صنعت حمل و نقل هوایی با مشكلات آشنا نیستند

مسافران صنعت حمل و نقل هوایی با مشكلات آشنا نیستند به گزارش زمین دار شو رئیس سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه مسافران صنعت حمل و نقل هوایی، قشر ویژه ای از جامعه هستند، اظهار داشت: مردم با مشكلات این صنعت آشنا نبوده كه در نتیجه كار را برای ما سخت كرده است.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، علی عابدزاده در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و فعلی شركت فرودگاه ها و ناوبری ایران تصریح كرد: كاربران صنعت حمل و نقل هوایی قشر ویژه ای از جامعه هستند و انتظارات و خواسته هایی از حمل و نقل هوایی دارند ولی با مشكلات ما آشنا نیستند و این موضوع، كار را برای ما سخت كرده است.
وی اضافه كرد: تحریم های صنعت حمل و نقل هوایی هم در سختی كار ما افزوده است و سیاستمداران پیش بینی می كنند كه در یك سال آتی شرایط سختی را در پیش داریم ولی امیدواریم این یكسال را با موفقیت پشت سر بگذاریم چون كه در صورت موفقیت، صنعت هوانوردی هم متأثر از توفیقات بین المللی موفق تر خواهد بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: باید صنعت هوانوردی را سرپا نگهداریم. در همین زمینه موظفیم تا با شركت فرودگاه ها، فناوری هوایی ایران همكاری نماییم كه تابحال این همكاری ها به خوبی ادامه داشته است.
رئیس سازمان هواپیمایی كشوری با تشكر از مدیرعامل سابق شركت فرودگاه ها كه ارتباطات بسیار مناسبی با سازمان هواپیمایی داشت، خاطرنشان كرد: مه آبادی از كسانی است كه اثرگذاری خاصی در صنعت هواپیمایی داشته است.

1397/12/13
13:40:17
5.0 / 5
4423
تگهای خبر: حمل و نقل , راه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک