مدیركل بنیاد مسكن استان قزوین:

بنیاد مسكن قزوین 3 هزار واحد مسكونی برای سیل زدگان لرستان می سازد

بنیاد مسكن قزوین 3 هزار واحد مسكونی برای سیل زدگان لرستان می سازد به گزارش زمین دار شو مدیركل بنیاد مسكن استان قزوین اظهار داشت: سه هزار واحد مسكونی توسط بنیاد مسكن قزوین برای صدمه دیدگان از سیل در شهرستان دلفان استان لرستان راه اندازی می شود.


اصغر گونجی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: استان قزوین بعنوان استان معین لرستان و شهرستان دلفان با ۴۴۳ روستا تعیین شده و تیم كارشناسی بنیاد مسكن با استقرار در این شهرستان نسبت به عملیات اجرایی برای بازسازی مناطق سیل زده اقدام نموده است. وی ادامه داد: عملیات ساخت ۳ هزار واحد مسكونی در مناطق سیل زده استان لرستان به قزوین واگذار شده كه در فاز اول مقرر است ۱۲۸۰ واحد مسكونی راه اندازی شده و در اختیار سیل زدگان قرار گیرد.
مدیركل بنیاد مسكن استان قزوین یادآورشد: برای ساخت هر واحد ۴۰ میلیون تومان تسهیلات بانكی پیشبینی شده كه تابحال ۹۰۳ نفر برای دریافت تسهیلات به بانك عامل معرفی شده است. گونجی خاطرنشان كرد: تابحال آوار برداری ۶۷۰ واحد به پایان رسیده و پی كنی ۵۰۰ واحد هم انجام شده، آرماتوربندی ۱۷۸ واحد و بتن ریزی ۸۷ واحد اجرا شده و فنداسیون ۲۳ واحد هم صورت گرفته است. وی اظهارداشت: همینطور عملیات انجام مرحله سقف و گچ دو واحد مسكونی به پایان رسیده و یك واحد آماده واگذاری است.
گونجی بیان كرد: نخستین ستاد معینی هستیم كه توانسته ایم ساخت نخستین واحد مسكونی را تكمیل كرده و آماده تحویل نماییم و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و همكاری بانكها بتوانیم با سرعت و در زمان تعیین شده بقیه واحدها را هم تا ئایان امسال آماده تحویل نماییم.
مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین افزود: هم اكنون این بنیاد با استقرار ۶۰ نیروی انسانی و ۲۵ دستگاه ماشین آلات نسبت به كمك رسانی درساخت واحدهای مسكونی صدمه دیدگان در شهرستان دلفان خدمت رسانی می كند.1398/03/23
18:32:56
5.0 / 5
4456
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک