با اعلام توقف ساخت و ساز در برج های شائبه دار سعادت آباد

شهردار منطقه 2: اقدام شهرداری قبلی در دادن مجوز ساخت نامتعارف بود

شهردار منطقه 2: اقدام شهرداری قبلی در دادن مجوز ساخت نامتعارف بود به گزارش زمین دار شو شهردار منطقه ۲ از توقف كامل ساخت وساز در برج های خیابان سوم سعادت آباد اطلاع داد.


رسول كشت پور در گفتگو با ایسنا، در مورد ساخت وساز در برج های خیابان سعادت آباد با بیان این كه برپایه رای دیوان عدالت، شهرداری تهران در سال ۱۳۹۶ و در دوره مدیریت قبلی شهر مجوز ساخت در این سه قطعه زمین را صادر كرده است، اظهار داشت: به نظرم اقدام شهرداری در عرضه مجوز به این سه قطعه زمین نامتعارف بوده، چون كه در شهرداری معمولا به آرای دیوان عدالت حداكثر دو طبقه با سطح اشغال ۶۰ درصد می دهند اما متاسفانه مدیران قبلی شهر تراكم بیشتری را برای این ساختمان در نظر گرفتند.
وی با بیان این كه از زمان ابلاغ رای دستگاه قضا در خصوص توقف ساخت وساز در این سه قطعه زمین، عملیات عمرانی متوقف شده است، اظهار نمود: حتی همین امروز نماینده شهرداری منطقه ۲ به محل مذكور رفته و اعلام نمود كه هیچ گونه ساخت وسازی در این محدوده صورت نگرفته است.
شهردار منطقه ۲ با بیان این كه از زمان ابلاغ ممنوعیت ساخت وساز در این ساختمان هیچ كس حتی یك آجر بر آجر دیگر نگذاشته است، افزود: امكان دارد كارگرها در حال رفت و آمد باشند اما هیچ عملیات عمرانی صورت نگرفته است.
به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ در روز پنج شنبه (۷ شهریورماه) اعلام نمود كه ساخت وساز در سه قطعه زمین از تیرماه امسال بنا به دستور بازجو شعبه ۲ ناحیه ۳۷ متوقف است.منبع:

1398/06/11
14:33:00
5.0 / 5
4404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک