معاون بانك توسعه تعاون: بخش تعاون سهم كمی از اشتغال كشور دارد

معاون بانك توسعه تعاون: بخش تعاون سهم كمی از اشتغال كشور دارد به گزارش زمین دار شو معاون بانك توسعه تعاون اظهار داشت: با اشاره به اینكه بخش تعاون سهم كمی از اشتغال كشور را دارد و انتظار می رود افزایش یابد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، ایرج شیخ زاده در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان هرمزگان، اظهار نمود: شاهد تلاش های بخش تعاون در سراسر كشور بوده ام و سعی شده تعاونی های شایسته بعنوان تعاونی های برتر ملی و استانی انتخاب شوند.
وی ادامه داد: قرار بر این شد كه به تعاونی های برتر ملی 300 میلیون تومان تسهیلات 14 درصد و همینطور ضمانت نامه بانكی و به تعاونی های برتر استانی 50 میلیون تومان تسهیلات 14 درصد و همینطور ضمانت نامه بانكی اختصاص داده شود.
معاون بانك توسعه تعاون كشور خاطرنشان كرد: بناشده خیلی از مؤسسات دولتی ازجمله خیلی از بانك ها به جز تعدادی بانك ذیل اصل 44 قانون اساسی به تدریج خصوصی شوند و اقتصاد كشور به سمت غیردولتی پیش رود.
شیخ زاده عنوان كرد: فرصت بزرگی برای بخش تعاون در برای استفاده از ظرفیت بانك توسعه تعاون كه 70 درصد تسهیلات این بانك باید به بخش تعاون اختصاص داده شود، فراهم گشته است.
وی تصریح كرد: نگاه توسعه تعاون به این است كه شرایطی برای بخش تعاون برقرار كند تا بتواند تعاملات خوبی با فعالان این بخش ایجاد كند. شرایط خویش را بگونه ای می بینیم كه موجودیتمان در اختیار فعالان اقتصادی این بخش است.
رئیس اتاق تعاون استان هرمزگان هم اظهار داشت: ستاد توسعه تعاون حلقه مفقوده حوزه تعاون است و از مسئولین می خواهم این مورد را در دستور كار خود قرار دهند.
عباس سالاری در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان هرمزگان، اظهار نمود: حمل و نقل استان توسط تعاونی ها انجام می شود و تعاونی كامیون داران ما شامل هزار و 500 كامیون است.
وی ادامه داد: تعاونی كامیون داران مساله اعتصاب كامیون داران را مدیریت كرد؛ مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی هرمزگان هم ایده های خوبی دارد و امیدوارم از ایده هایش حمایت شود.
سالاری خاطرنشان كرد: همه تعاونی ها برترند و هركس در این شرایط اقتصادی اشتغالی بوجود آورده و به كاهش صدمه های اجتماعی در كشور كمك كرده برتر است.
مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهار داشت: از همه جوانان استان دعوت می كنم از فرصت مناسبی كه به واسطه مدیریت استاندار هرمزگان بوجود آمده از ظرفیت تعاون برای ایجاد اشتغال در استان هرمزگان استفاده كنند.
به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، هادی ابراهیمی ضمن تبریك هفته تعاون اظهار نمود: هرمزگان سه درصد تعاونی های كشور و 4 درصد اشتغال كشور را ایجاد كرده است، تعاونی های فعال هرمزگان دو درصد بیشتر از میانگین كشوری است.
وی ادامه داد: تعاونی ها بیشتر در زمینه كشاورزی و صنعت فعالیت دارد؛ 11 طرح با هزار و 222 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و زمینه اشتغال بیشتر از 150 نفر در استان ایجاد خواهد شد.
مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی هرمزگان عنوان كرد: از میان 21 هزار تعاونی ثبت نام شده در جشنواره تعاونی های ملی، استان هرمزگان جز معدود استان هایی بود كه حائز دو عنوان برتر ملی شد. 555 شركت تعاونی در گرایش های مختلف در این جشنواره شركت كردند كه 11 تعاونی در این بین انتخاب شدند و چند تعاونی هم بعنوان سفیر تعاون انتخاب خواهند شد.

1398/06/13
14:52:05
5.0 / 5
4363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک