عضو كمیسیون عمران مجلس خبر داد

نامه نگاری نمایندگان با وزیر راه برای جلوگیری از افزایش قیمت بلیت

نامه نگاری نمایندگان با وزیر راه برای جلوگیری از افزایش قیمت بلیت زمین دار شو: عضو كمیسیون عمران مجلس از نامه تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضای كمیسیون عمران به وزیر راه و شهرسازی، برای جلوگیری از افزایش قیمت بلیت هواپیما آگاهی داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از خانه ملت، شهرام كوسه غراوی با انتقاد از افزایش بی رویه قیمت بلیت هواپیما طی ماه های اخیر، گفت: این مساله در كمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینكه افزایش قیمت بلیت هواپیما باید روند معقول و منطقی داشته باشد، اضافه كرد: طبق مصوبه وزارت راه و شهرسازی، قیمت بلیت هواپیما، با عنایت به افزایش نرخ ارز، یك دفعه در آذر ماه سال گذشته، صورت گرفته و نباید باردیگر به بهانه های مختلف افزایش قیمتی صورت گیرد.
عضو كمیسیون عمران مجلس اشاره كرد: از دستگاه های نظارتی، به خصوص تعزیرات و سازمان بازرسی كل كشور می خواهیم كه به نحوه قیمت گذاری بلیت هواپیما در سطوح مختلف رسیدگی كرده و نظارت بیشتری داشته باشند.
غراوی افزود: در شرایط فعلی كه قیمت همه نوع كالا و خدمات، با عنایت به افزایش چند برابری نرخ ارز افزایش یافته، طبیعتا افزایش قیمت بلیت هواپیما كه تأثیر مستقیمی با قیمت ارز دارد، دور از ذهن نیست، اما نباید این افزایش قیمت طوری باشد كه گاهی شاهد ارقام نجومی برای سفرهای معمولی و یا حتی زیارتی باشیم.
وی افزود: شكایت های مختلفی از طرف مردم و اصناف مختلف در خصوص افزایش غیر منطقی و بی رویه قیمت بلیت هواپیما به كمیسیون عمران وارد شده، كه آنها را با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
عضو كمیسیون عمران مجلس درانتها از نامه تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضای كمیسیون عمران پارلمان به وزیر راه و شهرسازی، برای جلوگیری از قیمت بلیت هواپیما آگاهی داد و اشاره كرد: افزایش بدون ظابطه و غیر منطقی قیمت بلیت هواپیما سبب وارد شدن ضررهای جبران ناپذیر به صنعت هوایی كشور می شود كه جبران آن در آینده آسان نخواهد بود.


منبع:

1398/06/23
13:58:58
5.0 / 5
3904
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , راه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک