واكنش رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری به احتمال گرانی بلیت اربعین

واكنش رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری به احتمال گرانی بلیت اربعین به گزارش زمین دار شو رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری در واكنش به احتمال افزایش قیمت بلیت اتوبوس برای سفرهای زوار اربعین به سمت مرزهای ایران و عراق، اظهار داشت: هنوز قیمت قطعی مشخص نشده و احتمال افزایش قیمت وجود دارد اما هیچ مشكلی برای سرویس دهی و ارائه خدمات به زوار نداریم.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، هر ساله در روزهای اربعین خیلی از مردم ایران و شیعیان سایر كشورها به سمت عراق می روند و مسیر نجف تا كربلا را پیاده روی می كنند كه حدودا تعداد زوار به حدود ۲ تا ۲.۵ میلیون نفر در این ایام می رسد.
احمدرضا عامری - رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری – درباره برنامه ها و جزئیات ارائه خدمات به زائرانی كه از شهرهای ایران به عراق می خواهند سفر كنند، به ایسنا اظهار داشت: با عنایت به ناوگان ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوسی كه در كشور در سه كلاس VIP ۲۵ نفره، ۳۰ نفره و اتوبوس های بیشتر از ۴۰ نفره هیچ مشكلی برای سرویس دهی و ارائه خدمات به زوار حسینی نداریم اما هنوز مذاكرات و جلسات ادامه دارد و قیمت بلیت اتوبوس از مبداهای مختلف به سه نقطه مرزی مهران، شلمچه و چذابه مشخص نشده است.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا با عنایت به مشخص نشدن قیمت، احتمال افزایش آن وجود دارد یا خیر؟ اضافه كرد: احتمال همه چیز وجود دارد و همه جزئیات آن بعد از نهایی شدن، اعلام خواهد شد.
داشتن شرایط سنی برای اتوبوس های عازم عراق
رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری افزود: با عنایت به مذاكرات صورت گرفته، مقرر شد كه فقط اتوبوس هایی وارد خاك عراق شوند كه كمتر از ۵ سال از تولید آنها می گذرد تا كیفیت خدمات رسانی ارتقاء پیدا كند.
عامری با اشاره به اینكه برخی در این روزها با عنایت به شلوغی مرزها و ازدحام جمعیت سوء استفاده می كنند: اشاره كرد: اساسا در این میان برخی امكان دارد تخلف كنند و موجب آزار و اذیت مردم شوند كه اساسا با گزارش آنها با دستگاه های نظارتی مانند وزارت راه، پلیس راه، سازمان راهداری و... اساسا با متخلفان برخرد خواهد شد. اما زوار نیز باید به این نكته توجه لازم را داشته باشند كه امكان دارد مشكلات پیش بینی نشده ای هم به وجود آید مثلا ظرفیت مرزی مانند مهران حدود ۲۰۰ هزار نفر است اما برنامه ریزی زوار اگر در ایام بازگشت به كشور قدری درست نباشد ممكن در یك ساعت ۳۰۰ هزار نفر در این نقطه مرزی تجمع كنند و چنین مسئله ای می تواند همه برنامه ریزی های ما را بهم بریزد.
منبع:

1398/06/28
12:21:45
5.0 / 5
3964
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک