بررسی طرح اصلاح قانون پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستائیان در كمیسیون كشاورزی

بررسی طرح اصلاح قانون پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستائیان در كمیسیون كشاورزی به گزارش زمین دار شو یك عضو كمیسیون كشاورزی مجلس از بررسی طرح اصلاح قانون پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستائیان اطلاع داد.


نورمحمد تربتی نژاد در گفتگو با ایسنا در مورد جلسه امروز (سه شنبه) كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح اصلاح قانون پرداخت تسهیلات اشتغال زایی برای روستائیان و عشایر در جلسه امروز كمیسیون كشاورزی بررسی گردید. نظر معاون وزارت كار و رفاه اجتماعی این بود كه وام های اشتغال زایی عشایری و روستایی قابل استفاده برای روستائیان و عشایر نیست. چونكه مردم تحصیل كرده روستا كه اصلا در روستا كار نمی كنند و بقیه افراد هم مسن هستند. به همین علت وام هایی كه روستائیان به اسم اشتغال از بانك ها می گیرند، در جای درستی مصرف نمی گردد.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس در مورد موضع كمیسیون در مورد وام های روستایی اظهار داشت: نظر كمیسیون بعنوان حامی روستائیان این بود كه اصلاح وام های روستایی بگونه ای نباشد كه روستائیان از این وام محروم شوند. در نهایت قرار بر این شد كه تسهیلات فعلی روستائیان را حذف نكنیم بلكه وزارت كار نظر اصلاحی خویش را به كمیسیون ارسال نماید تا ما آنرا بررسی نموده و برای تصویب به صحن علنی مجلس بفرستیم.1398/07/03
14:15:50
5.0 / 5
3955
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک