رئیس سازمان برنامه و بودجه:

320 میلیارد تومان برای راه آهن سنندج تخصیص یافته است

320 میلیارد تومان برای راه آهن سنندج تخصیص یافته است به گزارش زمین دار شو رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اظهار داشت: به جهت اینكه پروژه راه آهن سنندج تا آخر سال آینده به اتمام برسد بیشتر از 320 میلیارد تومان تا امروز برای این پروژه تخصیص یافته است.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت بامداد سه شنبه در بدو ورود به استان كردستان در فرودگاه سنندج در جمع خبرنگاران به اهداف و دستاوردهای این سفر یك روزه اشاره نمود و گفت: یكی از اولویت های كاری این سفر راه اندازی سه هزار واحد مسكونی برای افراد نیازمند است كه هزار واحد آن بوسیله كمیته امداد و دو هزار واحد آن نیز بوسیله بنیاد مسكن انجام می شود.
وی اضافه كرد: راه آهن همدان – سنندج سوژه با اهمیت دیگری است كه در این سفر به آن پرداخته می شود و به جهت اینكه سنندج به شبكه راه آهن سراسری كشور متصل شود و ریل از این استان بیرون رود باید ابتدا به استان های همجوار برود كه در این راه از شمال راه آهن ارومیه، از جنوب راه آهن كرمانشاه و از بخش مركزی نیز راه آهن همدان آماده شده است و بزودی راه آهن سنندج نیز به شبكه سراسری متصل می شود.
معاون رئیس جمهور افزود: دولت مصمم است تا ۱۴۰ كیلومتر راه آهن همدان – سنندج را با جدیت پیگیری كند و در سه قطعه زیر كار توسط پیمانكاران است و مقرر شده تا سال آینده این پروژه به اتمام برسد و بیشتر از ۳۲۰ میلیارد تومان تخصیص برای راه آهن سنندج صادر گردیده است و با این دستاورد در كنار آن سه هزار واحد مسكونی به كردستان سفر كرده ایم.
گفتنی است وی پس از ورود بە فرودگاە سنندج بە همراە استاندار كردستان و تعدادی از مدیران استانی از پروژە عمران و راهسازی گردنه صلوات اباد در محور سنندج - دهگلان بازدید خواهدنمود.
واگذاری مسكن مددجویان كمیته امداد و كلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی تامین هزار واحد مسكن محرومین شهری در شهرستان دهگلان برنامه بعدی سفر معاون رئیس جمهور به استان كردستان خواهد بود.
در ادامه این سفر كلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی تامین دو هزار واحد مسكن محرومین روستایی در روستای شانوره از توابع شهرستان قروه و همین طور بازدید از كارگاه قطعه دوم راه آهن همدان - سنندج صورت خواهد گرفت.
پس از آن به وسیله بالگرد بوسیله مسیر هوایی سد سیازاخ دیواندره و سد آزاد سنندج مورد بازدید قرار می گیرد و در ادامه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان حضور یافته و تفاهم نامه های راه اندازی سه هزار واحد مسكن محرومین و تكمیل راه آهن همدان - سنندج را تدوین و ابلاغ می نمایند.


منبع:

1398/08/21
22:20:07
5.0 / 5
4475
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک