وزیر راه و شهرسازی:

پیش پرداخت طرح ملی متناسب با شرایط جامعه هدف است

پیش پرداخت طرح ملی متناسب با شرایط جامعه هدف است به گزارش زمین دار شو وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه آنچه در شهرهای مختلف بعنوان پیش پرداخت ثبت نام در طرح ملی مسكن تعیین شده، حداقلی است، اظهار داشت: فردی كه به دنبال خرید مسكن می باشد باید پول داشته باشد.به گزارش زمین دار شو به نقل از خانه ملت، محمد اسلامی درباره طرح ملی مسكن، اظهار داشت: طرح ملی مسكن به صورت واقعی و تقاضا محور پیش می رود و میزان عرضه و تقاضا در حدود ۷۰ درصد شهرهایی كه در این طرح شركت كردند، منطبق است ازاین رو وزارت راه و شهرسازی باید برای حدود ۳۰درصد باقی مانده پروژه پیشبینی كرده و فراخوان دهد.
وی با اشاره به اینكه طرح ملی مسكن با عنایت به نیاز افراد واجد شرایط پیشبینی می شود، اضافه كرد: اجرای طرح ملی مسكن در كلان شهرها با معضل روبه رو است چونكه زمین گران است و از جانب دیگر زمین دولتی وجود ندارد ازاین رو نمی توان برای جامعه هدف، قشر متوسط به پایین مسكن ساخت. به منظور حل این مشكل در شهرهای جدید و شهرك های اطراف پیشبینی های لازم انجام می گیرد.
عضو كابینه دوازدهم طرح ملی مسكن را نهضت دانست و اظهار نمود: طرح ملی مسكن ادامه دار خواهد بود تا جایی كه به تولید مسكن مناسب تبدیل گردد.
وزیر راه و شهرسازی درباره برخی اعتراضات در خصوص زیاد بودن میزان پیش پرداخت ثبت نام در طرح ملی مسكن، افزود: فردی كه به دنبال خرید مسكن می باشد باید پول داشته باشد و آنچه در شهرهای مختلف بعنوان مبلغ اولیه برای ثبت نام در طرح ملی مسكن تعیین شده حداقلی بوده و متناسب با تمامی جوانب است.

1398/09/19
15:27:22
5.0 / 5
3932
تگهای خبر: تولید , راه , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک