معاون وزیر راه و شهرسازی:

خیلی از متقاضیان مسكن ملی ریزش می كنند

خیلی از متقاضیان مسكن ملی ریزش می كنند به گزارش زمین دار شو معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: هنوز آمار دقیق تعداد كسانی كه از شرایط چهارگانه طرح اقدام ملی مسكن برخوردار می باشند منتشر نشده اما شواهد و قرائن گویای آنست كه فرم «ج» درصد بالایی از افراد قرمز است.


حیبب اله طاهرخانی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسكن در شهرهای جدید را در دو شكل مشاركت با سازندگان و ثبت نام از متقاضیان پیش می بریم.
وی ادامه داد: در چارچوب طرح اقدام ملی مسكن، ساخت ۷۰ هزار واحد در شهرهای جدید تعریف شده كه از این تعداد ۲۵ هزار واحد در شهرهای پرند، پردیس و هشتگرد در استان های تهران و البرز قرار دارند.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: پس از انجام مرحله ی اول نام نویسی منتظر ارزیابی شرایط ثبت نام كنندگان هستیم تا ببینیم شرایط چهارگانه چه كسانی احراز می شود. هنوز نمی دانیم چه تعداد ریزش می كنند اما شواهد و قرائن حاكی از آنست كه فرم «ج» درصد زیادی از افراد قرمز است یا سابقه مالكیت قبلی دارند.
طاهرخانی اشاره كرد: با عنایت به برآوردهای اولیه قیمت هر متر مربع مسكن ملی ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است كه با عنایت به مكان و موقعیت پروژه ها در نقاط مختلف كشور، نرخ ها متفاوت می باشد. حدود ۳۰ درصد مبلغ كل به شكل پیش پرداخت دریافت می شود و مابقی در بازه های زمانی مشخص و طبق زمان بندی دریافت خواهد شد.
منبع:

1398/10/15
18:38:38
5.0 / 5
4431
تگهای خبر: تولید , راه , شركت , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک