وزیر راه و شهرسازی خبرداد:

انجام تفاهم اولیه با سرمایه گذار برای راه آهن اهواز- اصفهان

انجام تفاهم اولیه با سرمایه گذار برای راه آهن اهواز- اصفهان به گزارش زمین دار شو ایسنا/خوزستان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در بحث توسعه خطوط ریلی كار بعدی كه در دست اقدام است راه اندازی راه آهن اصفهان به اهواز است. دراین زمینه با سرمایه گذار تفاهم اولیه صورت گرفته و امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود.محمد اسلامی امروز، سوم اسفندماه در مراسم افتتاح پل نهم اهواز اظهار نمود: با راه اندازی این پل یك ناحیه از شهر اهواز از بن بست خارج شد و با توافقی كه صورت خواهد گرفت امیدواریم به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی باند دوم این پل باشیم.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی پروژه هایی كه تاثیر مستقیم و موثری بر كیفیت زندگی مردم و زندگی شهری دارد را با جدیت بیشتری دنبال می كند. دراین زمینه امیدواریم بتوانیم اثربخشی اقدامات را بیشتر نماییم و با استفاده بهینه از منابع، اقدامات را به شكلی انجام دهیم تا حس رضایت مندی مردم را ارتقا دهد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه به خوزستان نگاه ویژه داریم، اشاره كرد: بهبود كیفی راه های خوزستان تاكید ما در وزارت راه و شهرسازی است برای اینكه خوزستان كانون مهم ترانزیتی كشور است و باید به آن نگاه ویژه داشت.

اسلامی عنوان كرد: در امتداد توسعه راه ها مقرر است باند دوم جاده اهواز خرمشهر اجرایی شود تا در زمینه كیفیت بخشی جاده ها اقدامی در خور شان مردم خوزستان انجام گیرد.

وی با اشاره به خطوط ریلی در خوزستان اظهار داشت: خط ریلی درود – اندیمشك پس از ۶۰ سال مورد بازسازی قرار گرفت. خوشبختانه با بازسازی ۲۰۰ كیلومتر از این مسیر، سرعت قطارها به ۸۰ كیلومتر بر ساعت رسیده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: در بحث توسعه خطوط ریلی كار بعدی كه در دست اقدام است راه اندازی راه آهن اصفهان به اهواز است. دراین زمینه با سرمایه گذار تفاهم اولیه صورت گرفته و امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود.

منبع:

1398/12/04
13:15:05
5.0 / 5
3918
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک