در گزارش زمین دار شو مطرح شد

امضای قرارداد با ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری ۴۰۸ میلیاردی در چابهار

امضای قرارداد با ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری ۴۰۸ میلیاردی در چابهار به گزارش زمین دار شو مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تقاضای ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار در سال ۹۸ اطلاع داد.بهروز آقایی به خبرنگار مهر اظهار داشت: با عنایت به موقعیت استراتژیك بندر چابهار و اهمیت و جایگاه ویژه این بندر در مبادلات ایران با سایر كشورهای منطقه از آغاز سال جاری ۱۷۰ هیأت متشكل از سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مقام های كشوری و لشكری از این بندر بزرگ اقیانوسی بازدید نمودند.
وی با اشاره به مزیت دسترسی بندر چابهار به آب های آزاد بین المللی و گرایش بخش خصوصی داخلی و خارجی به حضور در این بندر اظهار نمود: این بازدیدها به عرضه ۵۳ درخواست سرمایه گذاری و انعقاد ۷ قرارداد به ارزش ۴۰۸ میلیارد تومان منجر گردیده است.
مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اضافه كرد: همچون پروژه های سرمایه گذاری سال جاری این بندر می توان به راه اندازی انبار سرپوشیده با مساحت بیشتر از ۲۷ هزار متر مربع و ظرفیت سالانه ۷۲۰ هزار تن اشاره نمود.
آقایی افزود: راه اندازی ۲ باب مخازن فرآورده های نفتی در مجموع با مساحت ۳۴ هزار مترمربع و ظرفیت سالانه بیشتر از ۷۵۰ هزار تن از دیگر قراردادهای مهم منعقد شده این اداره كل با سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال ۹۸ است.

1398/12/15
19:08:02
5.0 / 5
3564
تگهای خبر: راه , سرمایه گذاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک