مدیرعامل فرودگاه پیام اعلام كرد:

آمادگی برای مقابله با كرونا با اورژانس هوایی

آمادگی برای مقابله با كرونا با اورژانس هوایی به گزارش زمین دار شو مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از آمادگی این فرودگاه برای خدمات رسانی به اورژانس هوایی كشور اطلاع داد و اظهار داشت: در شرایط كنونی كه جامعه نیازمند همدلی و مشاركت همه دستگاه ها و نهادها برای مقابله با بحران است مجوعه پیام هم در همین راستا تمام توان و ظرفیت و امكان خویش را برای رفاه حال عموم مردم و عبور از این شرایط به كار بسته است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا نادر ثناگو مطلق اظهار نمود: تمام ظرفیت فرودگاه بین المللی پیام برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی كشور آماده خدمت رسانی شده است.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با تاكید بر اهمیت مشاركت و همراهی مردم در مدیریت بحران ها و با اشاره به جلساتی كه در منطقه ویژه اقتصادی با مبحث مقابله با كرونا برگزار شده اظهار داشت: از تمام شركت های بهداشتی مستقر هم خواسته شده با بالا بردن ظرفیت تولیدات بهداشتی خود نسبت به خدمت رسانی به استان و كشور اقدام نمایند.
با بیان این كه به جهت اینكه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در شرایط حاضر كشور با تمام توان و ظرفیت در خدمت مردم است اعلام نمود: شك ندارم با وحدت، همبستگی و مشاركت آحاد مردم و توكل بر خدا از بحران به
وجود آمده عبور خواهیم كرد.1398/12/20
17:56:27
5.0 / 5
3142
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک