یك مقام مسئول اعلام كرد:

رایزنی برای تخصیص بیمارستان های بیشتر برای درمان بیماران كرونایی

رایزنی برای تخصیص بیمارستان های بیشتر برای درمان بیماران كرونایی به گزارش زمین دار شو یك مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی، از احتمال اختصاص بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز در استان كردستان به درمان بیماران كرونایی اطلاع داد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدجعفر علیزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، از رایزنی برای تخصیص بیمارستان های بیشتر برای درمان بیماران كرونایی اطلاع داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این مطلب كه اكیپی برای ارزیابی مبحث در سقز در حال بررسی مبحث تخصیص بیمارستان سقز به درمان بیماران كرونایی گسیل شده اند، اظهار داشت: احیانا بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز كه در سالجاری عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است به ارائه خدمات درمانی به بیماران كرونایی تخصیص خواهد یافت كه رایزنی برای این مورد ادامه دارد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، در ایام گذشته هم اعلام نموده بود كه بیمارستان ۲۳۲ تختخوابی تالش در استان گیلان، بیمارستان ۲۳۷ تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان ۲۲۰ تختی بهشهر در استان مازندران به درمان بیماران كرونایی تخصیص یافته است.
بیمارستان های تالش در گیلان، بروجن در چهارمحال و بختیاری و بهشهر در مازندران همچون بیمارستان هایی هستند كه امسال مراحل تكمیل خویش را به پایان رساندند و به وزارت بهداشت جهت بهره برداری تحویل شدند.
گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی چندی قبل از تكمیل ۱۴ بیمارستان با ۲۵۲۷ تخت در سال ۹۸ توسط سازمان مجری اطلاع داده بود.

1399/01/02
14:48:51
5.0 / 5
3178
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک