كرونا ۵۱۰۰ كارمند بزرگترین ایرلاین كانادا را اخراج كرد

كرونا ۵۱۰۰ كارمند بزرگترین ایرلاین كانادا را اخراج كرد زمین دار شو: شركت هواپیمایی ایر كانادا اخیرا از تعدیل نیروی بالغ بر 5100 نفر از پرسنل خود تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس كرونا آگاهی داده است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، برمبنای خبری كه در رویترز انتشار یافته است، شركت هواپیمایی ایركانادا اخیرا از تعدیل نیروی ۵۱۰۰ نفر از كاركنان و پرسنل خود تحت تاثیر بحران های ناشی از شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی آگاهی داده است.
بنظر می رسد كه این تعدیل نیرو حدودا تا تاریخ ۳۰ آوریل سال جاری میلادی اجرا می گردد و مقامات این ایرلاین كانادایی اعلام نموده اند كه پس از بررسی های دقیق، خسارات و تبعات منفی ناشی از شیوع ویروس كرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی، متعاقبا تصمیمات جدیدی را اتخاذ خواهند كرد.
ایركانادا، شركت هواپیمایی حامل پرچم كشور كانادا و بزرگترین ایرلاین این كشور واقع در منطقه آمریكای شمالی بشمار می رود كه تا پیش از انتشار ویروس كرونا، روزانه خیل عظیمی از مسافران را به مقاصد مختلف بین المللی در كشورهای مختلف جابجا می كرد.
همزمان با شروع گسترده و شیوع ویروس كرونا در كشورهای مختلف جهان خیلی از ایرلاین ها بمنظور جلوگیری از انتشار بیشترین ویروس و همین طور حفظ سلامت و بهداشت جامعه، پروازهای خود به مناطق گسترده ای از جهان كه الان با كرونا به شدت درگیرند، را تا اطلاع ثانوی لغو كرده و به حالت تعلیق درآورده اند. همین لغو پروازها باعث شده كه شركت های هواپیمایی ضرر و زیان های مالی گسترده ای را متحمل شوند و خیلی از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزایی آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد. خیلی از هواپیماها نیز الان در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند.
همین لغو پروازها باعث شده كه شركت های هواپیمایی ضرر و زیان های مالی گسترده ای را متحمل شوند و خیلی از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزایی آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد. خیلی از هواپیماها نیز الان در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند.
پیش تر نیز هواپیمایی امارات بعنوان یكی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های جهان با انتشار اطلاعیه ای جدید از خلبانان و خدمه پروازی خود درخواست كرده بود كه مرخصی بدون حقوق بگیرند.
خیلی از ایرلاین های فعال در سراسر جهان به سبب لغو پروازهای داخلی و خارجی و تعطیلی فرودگاههای جهان، با اقداماتی مشابه اهتمام دارند از بحران های مالی خود و تبعات منفی ناشی از شیوع این ویروس خطرناك بكاهند.
منبع:

1399/01/02
23:08:35
5.0 / 5
3403
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک