كمیته اتحادیه اروپا:

نیازی به خالی گذاشتن صندلی وسط هواپیما نیست!

نیازی به خالی گذاشتن صندلی وسط هواپیما نیست! به گزارش زمین دار شو كمیته اتحادیه اروپا اعلام نموده كه شركت های هواپیمایی موظف به خالی گذاشتن صندلی میانی برای فروش بلیط هواپیما نخواهند بود.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، بر مبنای گزارشی که در رویترز آمده است، کمیته اتحادیه اروپا اخیرا اعلام نموده است که ضرورتی برای خالی گذاشتن صندلی های وسط و میانی هواپیما برای فروش بلیط از جانب شرکت های هواپیمایی وجود نخواهد داشت و ایرلاین ها می توانند همچون گذشته با تمامی ظرفیت موجود هواپیماهای خود بلیط بفروشند.
این کمیته همینطور تاکید کرده است که به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس کرونا، استفاده و پوشیدن الزامی ماسک های استاندارد و بهداشتی داخل کابین هواپیما، در حین پرواز و در فرودگاهها کافی خواهد بود.
پیشتر هم الکساندر دژونیاک، مدیر ارشد اجرایی سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا در کنار بسیاری دیگر از کارشناسان فعال در حوزه هوانوردی از عدم لزوم خالی گذاشتن صندلی های میانی هواپیما توسط ایرلاین ها سخن گفته بود.
به عقیده وی این کار علاوه بر آنکه تأثیر علمی ثابت شده ای در انتقال و انتشار این ویروس نداشته است، باعث خواهد شد که درآمدزایی و سودآوری شرکت های هواپیمایی که تابحال به شدت تحت تأثیر بحران پاندمی کرونا قرار گرفته با مشکلات مالی گوناگونی دست و پنجه نرم می کنند بیشتر از پیش کاهش پیدا کند که این مساله منجر به ایجاد دو سناریو خواهد شد که یکی از آنها فروپاشی و ورشکستگی ایرلاین ها و دیگری افزایش چشم گیر قیمت و بهای بلیط هواپیماست.
منبع:

1399/02/25
14:37:04
5.0 / 5
2431
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک