دبیر انجمن ایرلاین ها

فروش بلیت پرواز تهران-استانبول با ایرلاین های ایرانی ازسرگرفته شد

فروش بلیت پرواز تهران-استانبول با ایرلاین های ایرانی ازسرگرفته شد به گزارش زمین دار شو دبیر انجمن شركت های هواپیمایی از آغاز فروش بلیت پروازهای مستقیم تهران-استانبول با ایرلاین های داخلی برای تاریخ شنبه ۱۱ مرداد به بعد اطلاع داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، بعد از آنکه محمد جواد ظریف و داوود چاووش اوغلو وزرای خارجه ایران و ترکیه در نشست خبری سفر ۲۶ خرداد ماه سال جاری ظریف به آنکارا، از آغاز پروازهای مستقیم تهران-استانبول در ۱۱ مرداد اطلاع داده بود، یک ایرلاین داخلی فروش بلیت پروازهای روزانه از تاریخ شنبه ۱۱ مرداد به بعد را شروع کرده است.
این در حالی است که ایرلاین ملی ترکیه (ترکیش ایر) هم فروش بلیت پروازهای مستقیم تهران-استانبول از ۵ شنبه ۲۶ تیرماه را کلید زده است.
در حال حاضر هواپیمایی قطر پرواز تهران-دوحه-استانبول را انجام می دهد که قیمت آن بین ۶ تا ۱۵ میلیون تومان در نوسان است؛ این در شرایطی است که ترکیش ایر قیمت پرواز مستقیم تهران-اسنانبول را از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان از ۲۶ تیر به بعد به مسافران استانبول عرضه می کند.
همچنین یک ایرلاین ایرانی هم پیش فروش بلیت پروازهای تهران-استانبول را با قیمت یک و نیم میلیون تا ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شروع کرده است.
پیش از این اعلام شده بوده ۳۱ خرداد ماه و آغاز تیرماه، پروازهای مستقیم تهران-استانبول از سر گرفته می شود که با سفر ظریف به آنکارا، تاریخ ازسرگیری پروازها به ۱۱ مرداد موکول شد.
مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی هم در گفتگو با خبرنگار مهر، از آغاز پروازهای مستقیم تهران-استانبول با ایرلاین های ایرانی از ۱۱ مرداد اطلاع داد.
وی اضافه کرد: ترک ها اعلام نموده اند که فرودگاه های این کشور از ۱۱ مرداد برای ورود هواپیماهای ایرانی آمادگی داشته و پذیرای آنها خواهند بود.


1399/04/05
23:11:03
5.0 / 5
2373
تگهای خبر: پرواز , شركت , فرودگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک