توصیه سازمان راهداری به رانندگان؛

برای وام كرونایی تماسی نمی گیریم

برای وام كرونایی تماسی نمی گیریم به گزارش زمین دار شو در شرایطی كه برخی رانندگان بین شهری از كلاهبرداری عده ای به نام سازمان راهداری به بهانه پرداخت وام كرونایی گلایه كردند، مدیركل حمل و نقل مسافر این سازمان اعلام نمود: به هیچ وجه از هیچ دستگاه دولتی با مردم تماسی برقرار نخواهد شد و در برقراری ارتباط ها نیز رانندگان به چنین روش های كلاهبرداری توجه نكنند و هیچ اطلاعاتی از حساب بانكی یا رمز كارت شان را ندهند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، برخی رانندگان بین شهری از کلاهبرداری به شیوه های مختلف و تحت عناوینی مانند سازمان راهداری و به بهانه پرداخت تسهیلات شش میلیون تومانی گلایه کردند.
داریوش باقرجوان - مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای - در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: ادارات کل راهداری به هیچ راننده ای دراین زمینه زنگی نمی زند و وقتی همه جزئیات دریافت تسهیلات شش میلیون تومانی رانندگان بوسیله سامانه کارا در حال انجام می باشد، نیازی به برقراری تماس تلفنی نیست.
وی ادامه داد: از همه رانندگان وسائل حمل و نقل عمومی بین شهری تقاضا می نماییم که به این تماس ها که از طرف کلاهبرداران گرفته می شود اعتمادی نکنند، چونکه اساسا چنین قول و قراری نبوده که برای پرداخت تسهیلات به رانندگان زنگ زده شود.
مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: از طرف دیگر نیز حتی اگر رانندگان در سامانه کارا ثبت نام خودرا تکمیل کنند، نهایتا تاییدیه تسهیلات برای آن پیامک می شود یا از این طریق بانک عامل به رانندگان معرفی می شود. به هیچ وجه از رانندگان اطلاعاتی درباره حساب بانکی یا رمزهایشان پرسیده نخواهد شد و اگر چنین اتفاقی برای راننده ای افتاد ضمن عدم همکاری با فرد مذکور آنرا به پلیس فتا معرفی نماید یا آنکه بوسیله سازمان راهداری شکایت شان را پیگیری کند تا با افراد متخلف برخورد شود.
باقرجوان اظهار نمود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بعنوان حامی رانندگان بین شهری این مساله را پیگیری می کند، گرچه هیچ گزارشی تابحال از کلاهبرداری از رانندگان به دست ما نرسیده اما اگر کسی شکایتی دارد آنرا به ما اعلام نماید تا بوسیله پلیس فتا پیگیری نماییم.
منبع:

1399/04/08
21:02:04
5.0 / 5
2194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک