یك منبع آگاه

بازداشت خلبان و كروی پروازی كذب است

بازداشت خلبان و كروی پروازی كذب است به گزارش زمین دار شو یك منبع مطلع در صنعت هوانوردی اظهار داشت: خلبان و كروی پروازی برای ارائه پاره ای توضیحات و مصاحبه درباره مكالمه ای كه با جنگنده های آمریكایی داشته اند، فراخوانده شدند.یک منبع مطلع در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت هواپیمای پرواز ۱۱۵۲ تهران-بیروت ماهان اظهار داشت: فعلاً منتظریم برخی دیتاها از سوریه ارسال شود؛ همین طور کارشناسان دفتر سوانح هوایی سازمان هواپیمایی هم در حال بررسی موضوع هستند.
وی افزود: ملاک تصمیم گیری درباره این اتفاق، مصاحبه با خلبان، پیاده سازی اطلاعات جعبه سیاه هواپیما، گرفتن اطلاعات از مراقبت پرواز سوریه و رادارهای این کشور هستند و برای اظهار نظر قطعی درباره پرواز ۱۱۵۲ اهمیت بالایی دارند.
این منبع مطلع اظهار داشت: علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با ایکائو (سازمان جهانی هوانوردی و از نهادهای وابسته به سامان ملل) درباب سانحه دیشب مکاتبه کرده است که جزئیات آن بعداً اعلام می شود.
وی با رد شایعه بازداشت خلبان و کروی پروازی اضافه کرد: وقتی این هواپیما به کشور برگشته، افراد مسئول با آنها مصاحبه می کنند که اتفاقات رخ داده را توضیح دهند؛ همین طور بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری هواپیما را بازرسی کرده اند و سالم بودن آنرا تأیید کرده اند و این هواپیما در خط پروازی قرار گرفته است.
این منبع مطلع تصریح کرد: طبق مقررات کروی پروازی باید استراحت کنند؛ سازمان هواپیمایی کشوری هنوز هیچ تصمیمی در رابطه با عدم پرواز کرو نگرفته است تنها نهادی که می تواند تصمیم بگیرد که این کرو پرواز نکنند، سازمان مذکور است که تا زمان اختتام بررسی مستندات، تصمیمی در این خصوص اتخاذ نمی گردد.


منبع:

1399/05/04
13:46:32
5.0 / 5
2208
تگهای خبر: پرواز , راه , صنعت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک