فرصت سرمایه گذاری برای بخش خصوصی در راه اندازی ایرتاكسی

فرودگاه های ایران آماده تردد ایرتاكسی ها شدند

فرودگاه های ایران آماده تردد ایرتاكسی ها شدند زمین دار شو: دبیر انجمن ایرلاین های كشور از آمادگی فرودگاه های ایران جهت تردد ایرتاكسی آگاهی داد و تاكید كرد كه فرصت سرمایه گذاری برای بخش خصوصی بمنظور راه اندازی ایرتاكسی برقرار است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن ایرلاین های کشور بر لزوم راه اندازی ایرتاکسی در فرودگاه های ایران تاکید کرد و اضافه کرد: اگر بخواهیم صنعت هوانوردی کشور را توسعه بدهیم، یکی از راهکارهایش راه اندازی ایرتاکسی است.
وی اظهار نمود: با توجه به این که در کشورمان فرودگاه های کوچک داریم و از آنها یا استفاده نمی گردد یا به ندرت یک یا دو پرواز در آنها صورت می گیرد؛ می توان از ظرفیت این فرودگاه ها جهت تردد ایرتاکسی بهره برد.
اسعدی سامانی اظهار داشت: این فرودگاه ها قابلیت بهره برداری برای ایرتاکسی را دارند و در صورت برنامه ریزی صحیح، می توان این ظرفیت هوانوردی را در کشور ایجاد کرد.
دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اعلان اینکه بیش از ۴۳ فرودگاه در کشور وجود دارد که فقط از ۱۰ درصد ظرفیت آنها استفاده می شود، به پایگاه خبری وزارت راه اشاره کرد: حالا فرصت سرمایه گذاری برای بخش خصوصی جهت راه اندازی ایرتاکسی وجود دارد و افراد حائز شرایط می توانند در این عرصه سرمایه گذاری کنند.
منبع:

1399/07/13
21:27:44
5.0 / 5
1488
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک