ایرلاین ها هر دقیقه 300 هزار دلار ضرر می كنند

ایرلاین ها هر دقیقه 300 هزار دلار ضرر می كنند زمین دار شو: یاتا هشدار داد صنعت هواپیمایی كرونازده جهان در نیمه دوم سال میلادی جاری 77 میلیارد دلار دیگر ضرر خواهدنمود.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، یاتا هشدار داد صنعت هواپیمایی جهان با نرخ ۳۰۰ هزار دلار در دقیقه معادل ۱۳ میلیارد دلار در ماه ضرر می کند و ممکنست بخشهای زیادی از این صنعت تا چند ماه دیگر گرفتار ورشکستگی شود.

برایان پیرس، رئیس اقتصاددان انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) به خبرنگاران اظهار داشت: مسئله اصلی حالا کمک است به خصوص یارانه های دستمزد که از طرف دولتها در حال حذف شدن هستند. وی خواهان تمدید برنامه های حمایتی دولتها برای ایرلاینها شد.

یاتا اعلام نموده که ایرلاینها در سه ماهه دوم امسال که شیوع ویروس کرونا سفرهای جهانی را فلج کرده است، ۵۱ میلیارد دلار ضرر کردند.

درخواستها برای افزایش حمایت دولتی در حالی مطرح شده که ایرلاینهای آمریکایی با از دست دادن امیدشان به تصویب بسته کمک مالی جدید فدرال، مرخصی الزامی بیش از ۲۳ هزار نفر از کارکنانشان را آغاز کردند.

یاتا نسبت به ورشکستگی بیشتر ایرلاینها در زمستان نیمکره شمالی هشدار داده برای اینکه صرفه جوییها و کاهش هزینه ها برای جبران سقوط درآمد شرکتهای هواپیمایی کافی نیست.

به گفته پیرس، یک شرکت هواپیمایی معمولی حالا برای هشت و نیم ماه فعالیت پول دارد.

بر اساس گزارش رویترز، ایرلاینهای جهانی خواهان سیستم جهانی تست کووید ۱۹ قبل از پرواز بجای قرنطینه و محدودیتهای سفر هستند که موجب فلج شدن سفرهای هوایی شده اند.

یاتا انتظار دارد حتی در صورت عرضه واکسن کووید ۱۹، سطح ترافیک هوایی تا آخر سال ۲۰۲۱ راکد مانده و ضرردهی شرکتهای هواپیمایی با نرخ پنج تا شش میلیارد دلار در ماه ادامه پیدا کند و تا سال ۲۰۲۲ این بخش به سودآوری برنگردد.

منبع:

1399/07/17
13:32:00
5.0 / 5
1484
تگهای خبر: پرواز , حمل و نقل , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک