مدیر كل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد

آخر پرونده مسكن مهر در تهران

آخر پرونده مسكن مهر در تهران مدیركل راه و شهرسازی استان تهران از آخر پروژه مسكن مهر در این اداره كل اطلاع داد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: کلنگ اجرایی ۱۹ هزار و ۲۲۷ واحد مسکونی اقدام ملی در ۱۰شهر استان تهران (شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و زیر ۱۰۰ هزار نفر) به زمین خورد که از این میزان ۷هزار و ۵۵۰ واحد در رابطه با این شهرها و اداره کل راه و شهرسازی تهران و مابقی در حوزه شهرهای جدید پرند و پردیس است.
وی با اشاره به بسته شدن پرونده مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در مهرماه سال جاری اضافه کرد: این برنامه تنها مختص آغاز عملیات اجرایی نبود، ۲ هزار و ۳۶۷ مورد از آن باردیگر در رابطه با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و پروژه های بخش خصوصی است که ۱۲۲۷ مورد از آن در چارچوب تفاهم نامه به متقاضیان اقدام ملی این استان واگذار شده است.
محبت خواه تصریح کرد: هم اکنون ۱۴ انبوه ساز با اعتماد به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ۱۰ شهر استان مستقر شده اند، کارگاههای اقدام ملی را تجهیز کرده اند و در حال طی و تصویب مراحل نهایی نقشه پروژه های ساختمانی هستند که بزودی مرحله اجرای آن پروژه ها آغاز خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در انتها از متقاضیان مسکن اقدام ملی درخواست نمود که در زمانبندی مشخص و در اسرع وقت نسبت به تکمیل آورده حساب های خود اقدام نمایند تا در افتتاح هرچه زودتر پروژه ها موثری به دولت باشد.
منبع:

1399/08/06
22:40:15
5.0 / 5
1562
تگهای خبر: راه , ساختمان , مسكن , مسكن مهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک