حل مشكل مسكن كارگران با تسهیلات بانك توسعه تعاون

حل مشكل مسكن كارگران با تسهیلات بانك توسعه تعاون زمین دار شو: بانك توسعه تعاون با اولویت حل مشكل مسكن كارگران، خط اعتباری 75 هزار میلیارد ریالی به تعاونی های مسكن اختصاص داده و بر این اساس تعاونی های مسكن كارگری تا آخر سال می توانند برای دریافت تسهیلات مذكور به شعب بانك مراجعه كنند.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، تعاونی های مسکن کارگری برای دریافت تسهیلات مذکور در اولویت قرار دارند و مقرر است به ازای هر واحد مسکونی حدود ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات به تعاونی های مسکن کارگری پرداخت گردد.

برابر اعلام بانک توسعه تعاون، اختصاص خط اعتباری ۷۵۰۰ میلیارد تومانی در کشور برای ۷۵ هزار تعاونی مسکن با اولویت کارگران و بازپرداخت ۱۰ ساله صورت می گیرد.

شهریور ماه امسال نیز به مناسبت هفته تعاون، تفاهم نامه مشترک میان معاونت امور تعاون و بانک توسعه تعاون بمنظور اختصاص خط اعتباری ۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل و توسعه واحدهای تعاونی مسکن به امضا رسید که برمبنای آن تعاونی های مسکن کارگری در اولویت دریافت تسهیلات مذکور از طرف بانک توسعه تعاون قرار گرفتند.

به سبب این تفاهم نامه سقف وام برای هر واحد در کلان شهرها ۱۲۵ میلیارد تومان با بازپرداخت ۱۰ ساله در نظر گرفته شده و در صورت اتمام منابع، خط اعتباری ویژه از طرف بانک توسعه تعاون باردیگر تمدید می شود.

پیش از این معاون تعاون وزارت کار به ایسنا گفته بود طی تفاهمی که با بانک توسعه تعاون منعقد می شود، تعاونی های مسکنی که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته ولی به سبب افزایش قمیتها امکان تکمیل پروژه هایشان را نداشته باشند می توانند از خط اعتباری بانک توسعه تعاون بهره مند شوند.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، خط اعتباری ۷۵ هزار میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون بمنظور حل مشکلات تعاونی ها و آثار ناشی از کرونا به وجود آمده و تعاونگران تا اختتام امسال می توانند برای دریافت تسهیلات به شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور مراجعه کنند.
1399/09/04
12:01:27
5.0 / 5
1327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک