خدمات دیجیتال ماركتینگ مای كاستومر

خدمات دیجیتال ماركتینگ مای كاستومر زمین دار شو: اخیرا بسیاری از مشاغل با پشت سر گذاشتن روش‌های سنتی و قدیمی و حركت به سمت مدرنیته، به دنیای شگفت‌انگیز دیجیتال ماركتینگ پیوسته‌اند و فعالیت خود را به‌صورت اینترنتی ادامه می‌دهند.


تکنولوژی اینترنت یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر زندگی مدرن و امروزی بیشتر مردم در سراسر جهان است. در چند سال اخیر بسیاری از مشاغل با پشت سر گذاشتن روش‌های سنتی و قدیمی و حرکت به سمت مدرنیته، به دنیای شگفت‌انگیز دیجیتال مارکتینگ پیوسته‌اند و فعالیت خود را به‌صورت اینترنتی ادامه می‌دهند.

دیجیتال مارکتینگ یک حوزه کاملاً تخصصی می‌باشد که از زیرمجموعه‌های متنوعی تشکیل‌شده است. یکی از شروط اساسی برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب‌وکارهای اینترنتی، بهره‌مندی از دانش، تخصص و تجربه کافی در حوزه دیجیتال مارکتینگ است.

به عبارتی شما برای تعیین استراتژی‌های مناسب و انتخاب روش‌های مؤثر در پیشبرد و گسترش کسب‌وکارتان به اطلاعات تخصصی، مهارت و تجربه کافی درزمینهٔ بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید.

مای کاستومر با بهره‌مندی از کادری متخصص و حرفه‌ای آماده ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما عزیزان می‌باشد. با استفاده از دانش و مهارت تیم حرفه‌ای و مجرب ما، مجموعه‌ای از مؤثرترین و کارآمدترین استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

متخصصان و کارشناسان ما در مای کاستومر با بررسی دقیق کلیه استراتژی‌های افزایش مشتری و با استفاده از نوین‌ترین روش‌های بازاریابی، همواره از ابتدا تا انتهای پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ در کنار شما خواهند بود تا با اطمینان خاطر بیشتری در مسیر پیشرفت و ترقی گام بردارید.

ما با در نظر گرفتن تمامی شرایط و زوایای کسب‌وکارتان، انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ را از صفر تا صد ادمین اینستاگرام و بر اساس نظر و سلیقه شما، در اختیارتان قرار می‌دهیم تا فعالیت اقتصادی شما به بالاترین سطح کیفی و بیشترین میزان سودآوری برسد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر شامل شاخه‌ها و زیرمجموعه‌های متنوعی است که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. برخی از مهم‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل مشاوره مدیریت، تحقیقات بازار، تولید محتوا، طراحی وب‌سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات ، مشاوره سئو سایت  و... است. در ادامه این مطلب برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد خدمات دیجیتال مارکتینگ را مرور می‌کنیم.


مشاوره مدیریت

با توجه به استقبال مردم از فروشگاه‌های اینترنتی و بالا رفتن میزان رقابت در میان کسب‌وکارهای آنلاین، تنها راهکار موفقیت و پیشرفت در مشاغل اینترنتی استفاده از روش‌های مناسب بازاریابی و به‌کارگیری استراتژی‌های اثربخش است. ممکن است فکر کنید که مدیریت کسب‌وکارهای اینترنتی کار ساده‌ای است؛

درحالی‌که این‌چنین نیست. امروزه اکثر مدیران موفق و باتجربه می‌دانند که تنها با استفاده از روش‌های تخصصی و استراتژی‌های کاربردی می‌توان در کسب کارهای اینترنتی موفق شد و به اهداف و نتایجی مطلوب دست‌یافت.

اهمیت مشاوره مدیریت در کسب‌وکارها به حدی است که از حدود پنجاه سال پیش شرکت‌های مختلفی درزمینه مشاوره مدیریت به وجود آمدند و خدمات گوناگونی اعم از تدوین برنامه‌های راهبردی، تعیین استراتژی‌های بازاریابی، مدیریت منابع مالی و انسانی و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دادند.

امروزه سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در سراسر جهان به اهمیت مشاوره مدیریت پی برده‌اند و از خدمات متنوع آن استفاده می‌کنند.

مای کاستومر یک شرکت شناخته‌شده و پیشرو در عرصه دیجیتال مارکتینگ است که با بهره‌مندی از تیم مشاوران ارشد خود، خدمات متنوع و منحصربه‌فردی را درزمینهٔ مشاوره مدیریت به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهد.

مشاوران ما در این مجموعه با استفاده از دانش و تخصص خود، شما را در حل مسائل و مشکلات پیچیده کسب‌وکارتان یاری می‌کنند. خدمات مشاوره مدیریت از بخش‌های متنوعی تشکیل می‌شود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • مشاوره سئو سایت
 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
 • مشاوره شبکه های اجتماعی
 • مشاوره راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
 • و...

 

با بهره‌مندی از خدمات مشاوره مدیریت، می‌توانید با جدیدترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ و روش‌های بازاریابی نوین آشنا شده و کسب‌وکار خود را به بهترین شکل ممکن توسعه دهید.

یکی از مزایای استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ و مشاوره مدیریت این است که شما می‌توانید با به‌کارگیری مؤثرترین روش‌های جذب مخاطب، میزان مشتریان بالقوه خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

مشاوران و کارشناسان ارشد ما به شما کمک می‌کنند کمپین‌های تبلیغاتی مؤثر راه‌اندازی کنید و از طریق بهترین استراتژی‌ها محصولات و خدمات خود را به مخاطبان بیشتری معرفی نمایید.

با بهره‌مندی از خدمات مشاوره مدیریت و به‌کارگیری دانش و تجربه تیم متخصص و مجرب مای کاستومر ، هرروز شاهد نتایج بهتری در کسب‌وکارتان خواهید بود؛

زیرا مشاوران باتجربه و حرفه‌ای ما با بررسی و آنالیز فعالیت‌های رقیبان شما و استخراج اطلاعات کاربردی و مفید، بهترین روش‌ها و استراتژی‌ها را در اختیار شما عزیزان می‌گذارند تا در حوزه فعالیت خود همواره بهترین باشید.

تیم مشاوران ارشد مای کاستومر از افرادی متخصص و باتجربه تشکیل‌شده است که نه‌تنها از دانش و مهارت کافی درزمینهٔ دیجیتال مارکتینگ و IT برخوردارند، بلکه در مباحثی همچون برنامه‌نویسی، طراحی سایت، بازاریابی دیجیتال، طراحی استراتژی‌های فروش، آنالیز فرایندهای مالی، سئو سایت و بسیاری موارد دیگر نیز دارای تخصص و مهارت می‌باشند.

 

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها در جهت تعیین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ و اتخاذ تصمیمات درست در کسب‌وکارهای گوناگون می‌باشد. اکثر مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف از تأثیر مهم تحقیقات بازار در تعیین مسیر آینده شرکت آگاهی دارند.

می‌توان گفت در حال حاضر تمامی برندها و کمپانی‌های معروف و شناخته‌شده پیش از اتخاذ هر تصمیمی، چه در خصوص بازاریابی و تبلیغات و چه در حوزه تعیین استراتژی‌های فروش و ... تحقیقات کاملی را در مورد بازار هدف خود انجام می‌دهند و بر اساس نتیجه کلی که از تحقیقات بازار به دست می‌آید، تصمیم می‌گیرند.

واقعیت این است که برای موفقیت در هر کسب‌وکاری به شناخت عمیقی از بازار هدف آن کسب کار نیاز داریم و تحقیقات بازار بهترین روش برای دستیابی به این شناخت است.

تحقیقات بازار فرایند جمع‌آوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات در مورد بازار و مشتریان کنونی، قدیمی و یا بالقوه می‌باشد. به بیانی ساده‌تر هدف اصلی از انجام تحقیقات بازار، جمع‌آوری اطلاعات موردنیاز کارفرما برای توسعه کسب‌وکار، ایجاد نوآوری و یا راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید (استارتاپ) است.

با استفاده از تحقیقات بازار می‌توان ریسک‌پذیری مشاغل مختلف را به میزان قابل‌توجهی کاهش داد، فرصت‌های طلایی بازار را کشف کرد، به شناخت بهتری از مخاطبان هدف و مشتریان رسید و اطلاعات مفیدی در مورد رقبا به دست آورد. درنتیجه شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید مشکلات و ایرادات کسب‌وکار خود را با به‌کارگیری روش‌ها و استراتژی‌های مناسب برطرف کنید.

یکی از خدمات منحصربه‌فرد مای کاستومر ارائه کامل‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع تحقیقات بازار به مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای گوناگون است. برخی از مهم‌ترین خدمات تحقیقات بازار شامل موارد زیر است:

 • طراحی بیزینس پلن در کسب و کارهای اینترنتی
 • جامع‌ترین تحقیقات بازاریابی کمی در کسب و کارهای اینترنتی
 • کامل‌ترین تحقیقات بازاریابی کیفی در کسب و کارهای اینترنتی
 • طراحی و ارائه برنامه ریزی استراتژیک در کسب و کارهای اینترنتی
 • و...

 

با استفاده از خدمات تحقیقات بازار می‌توانید اطلاعات جامع و مفیدی از مخاطبان هدف خود به دست آورید و با خواسته‌ها و سلایق آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما کوچک باشد و یا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ، شناخت مخاطبان هدف به شما کمک می‌کند تا با در نظر گرفتن علایق و نیازهای مخاطبان، محصولات و خدمات خود را در راستای رفع نیازهای آن‌ها تولید و توزیع کرده و میزان فروش و سودآوری خود را به طرز قابل‌توجهی افزایش دهید.

با شناخت نیازهای مخاطبان هدف ریسک‌پذیری کسب‌وکار شما به میزان زیادی کاهش میابد و شما می‌توانید با استفاده از استراتژی‌های مؤثر بازار هدف خود را در دست بگیرید.

پس می‌توان نتیجه‌گیری کرد که تحقیقات بازار یکی از مؤثرترین روش‌ها برای تعیین استراتژی‌های مناسب و تصمیم‌گیری درست در جهت دستیابی به اهداف مالی موردنظر است.

اکثر مدیران موفق و باتجربه به اهمیت تحقیقات بازار پی برده‌اند و می‌دانند که تنها با استفاده از تحقیقات بازار می‌توان برنامه‌ها و استراتژی‌های اثربخش را پیاده‌سازی و اجرا کرد.

واقعیت این است که بدون استفاده از تحقیقات بازار، بیزینس پلن، برنامه ریزی استراتژیک و جمع‌آوری اطلاعات مفید از بازار هدف، نمی‌توان به رشد و توسعه هیچ کسب‌وکاری امیدوار بود.

 

مدیریت شبکه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ از بخش‌های متنوع و گوناگونی تشکیل‌شده است که هر یک از آن‌ها با توجه به کارایی و ویژگی‌های خاصی که دارند می‌توانند باعث جلب نظر مخاطبان، افزایش مشتری و درنهایت فروش و سودآوری بیشتر در کسب‌وکارهای مختلف شوند.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ که با استفاده بهینه از آن می‌توان به نتایج خوب و مطلوبی در هر کسب‌وکاری رسید، مدیریت شبکه های اجتماعی است.

بر اساس آمارها، امروزه میزان کاربران شبکه های اجتماعی در سراسر جهان به رقمی بیش از 2.3 میلیارد نفر می‌رسد. با در نظر گرفتن چنین آمار عظیمی می‌توان نتیجه‌گیری کرد که استفاده از شبکه های اجتماعی به‌عنوان بستری برای بازاریابی و تبلیغات، افزایش مشتری، معرفی برند و... لازمه موفقیت تمامی کسب‌وکارها می‌باشد.

به‌عنوان‌مثال در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای حساب کاربری هستند و اگر شما دارای یک کسب‌وکار آنلاین باشید با توجه به این آمار و ارقام به اهمیت شبکه های اجتماعی در پیشرفت و توسعه مشاغل مختلف پی خواهید برد.

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است مدیریت شبکه های اجتماعی یک فعالیت حساب‌شده، دقیق و تخصصی است و برای استفاده بهینه از شبکه های اجتماعی و جذب مشتری بیشتر، شما به تخصص و تجربه درزمینهٔ مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز دارید؛ زیرا تنها با به‌کارگیری روش‌های تخصصی و مدیریت حرفه‌ای شبکه های مجازی می‌توانید مشتریان بالقوه خود را افزایش داده و به نتایجی که مدنظرتان است برسید.

مای کاستومر یکی از شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که با بهره‌مندی از تیمی متخصص، مجرب و حرفه‌ای خدمات متنوعی را درزمینهٔ مدیریت شبکه های اجتماعی و ادمین اینستاگرام در دسترس شما عزیزان قرار می‌دهد. برخی از مهم‌ترین خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی عبارت‌اند از:

 1. مدیریت لینکداین
 2. مدیریت اینستاگرام
 3. اینفلوئنسر مارکتینگ
 4. تبلیغات در صفحات پر بازدید
 5. تولید محتوای شبکه های اجتماعی
 6. و...

 

تقریباً تمامی فعالان اقتصادی موفق و صاحبان مشاغل آنلاین به اهمیت مدیریت شبکه های اجتماعی پی برده‌اند و به‌خوبی می‌دانند که می‌توان از شبکه های اجتماعی به‌عنوان بستری مناسب برای رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها استفاده کرد. نکته بسیار مهم این است که تنها زمانی می‌توانید به نتایج مطلوب و اهداف اقتصادی موردنظرتان برسید که از امکانات شبکه های اجتماعی به‌صورت حرفه‌ای و برنامه‌ریزی‌شده استفاده نمایید.

بنابراین اگر قصد دارید از این امکانات استفاده کرده و محصولات یا خدمات خود را به مخاطبان شبکه های مجازی معرفی کنید، بهتر است مدیریت شبکه های اجتماعی خود را به کارشناسان مجرب و باتجربه مای کاستومر سپرده و با بهره‌مندی از دانش و مهارت آن‌ها، کارایی و کیفیت صفحات خود در فضای مجازی را ارتقا دهید.

تیم حرفه‌ای و باتجربه مای کاستومر با طراحی و تدوین بهترین استراتژی‌ها و به‌کارگیری جدیدترین روش‌های بازاریابی دیجیتال، خدمات منحصربه‌فردی را درزمینهٔ مدیریت شبکه های اجتماعی به شما عزیزان ارائه می‌دهند. با بهره‌مندی از این خدمات می‌تواند تعداد مشتریان بالقوه خود را افزایش داده و در کمترین زمان ممکن به بیشترین میزان سوددهی دست‌یابید.

امروزه تمامی برندهای معروف و کمپانی‌های شناخته‌شده در سراسر جهان، دارای حساب‌های کاربری در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکداین، فیسبوک، تلگرام، واتس آپ و... هستند از امکانات بی‌شمار شبکه های اجتماعی و فضای آنلاین در جهت رشد و توسعه فعالیت اقتصادی خود استفاده می‌نمایند. با در نظر گرفتن مطالبی که ذکر شد می‌توان نتیجه‌گیری کرد که مدیریت شبکه های اجتماعی به‌صورت حرفه‌ای، یکی از اقدامات ضروری برای موفقیت و توسعه هر کسب‌وکاری است.

با استفاده از خدمات ویژه مدیریت شبکه های اجتماعی فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی شما هدفمندتر شده و با به‌کارگیری استراتژی‌های مناسب، مخاطبان هدف بیشتری جذب محصولات و خدمات شما خواهند شد.

 

تولید محتوا

همه افرادی که دارای کسب‌وکار اینترنتی هستند از اهمیت تولید محتوا آگاهی دارند. تولید محتوا یکی از مهم‌ترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ است و تنها از طریق تولید محتوای مناسب است که می‌توان نظر مخاطبان را جذب محصولات و یا خدمات کرد و میزان فروش و سودآوری را افزایش داد.

به عبارتی می‌توان گفت محتوا روشی برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات است و پل ارتباطی میان شما و مخاطبان هدف می‌باشد و تنها از طریق آن می‌توانید مشخصات و اطلاعات مرتبط با خدمات یا محصولات خود را در اختیار مخاطبان فضای مجازی قرار دهید.

وب‌سایت و صفحات شما در شبکه های اجتماعی جایی است که مشتریان و مخاطبان هدف به جستجو در مورد محصولات یا خدمات شما می‌پردازند؛ بنابراین محتوایی که در وب‌سایت و شبکه های اجتماعی خود منتشر می‌کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

محتوا در قالب‌های مختلفی مانند متن، ویدیو، پادکست، اینفوگرافیک، عکس و غیره طراحی و منتشر می‌شود. مای کاستومر با بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای، آماده ارائه خدمات متنوع تولید محتوا به شما عزیزان می‌باشد. برخی از این خدمات شامل موارد زیر است:

 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای وایرال
 • مدیریت روابط عمومی
 • تولید محتوای خلاقانه
 • تولید محتوای تصویری و ویدیویی
 • تولید محتوا در شبکه های اجتماعی
 • و...

در تعریف تولید محتوا می‌توان گفت هر چیزی که برای انسان قابل‌درک بوده و به‌طورکلی قابل‌انتشار در بستر کانال‌های دیجیتال یا غیر دیجیتال است، محتوا نام دارد. در مبحث دیجیتال مارکتینگ می‌توان تولید محتوا را به‌عنوان خلق هر چیز قابل‌درک و انتشار برای انسان‌ها در راستای دستیابی به اهداف بازاریابی در نظر گرفت.

به عبارتی تولید محتوا یعنی نوشتن، طراحی، ضبط و ساخت هر چیزی که برای انسان قابل‌درک بوده و قابل‌انتشار در بسترهای دیجیتالی است. هدف از تولید محتوا نیز افزایش ترافیک وب‌سایت، افزایش فروش، وفادار سازی مشتریان، جذب مخاطبان بیشتر و درنهایت افزایش میزان درآمد است.

محتوای خوب و ارزشمند تأثیر بسیار زیادی در موفقیت کسب‌وکار شما خواهد داشت به‌طوری‌که منجر خواهد شد مخاطبان لحظه‌ای توقف کرده، محتوای وب‌سایت شما را بخوانند، فکر کنند و به شکلی دیگر تصمیم بگیرند.

همه افرادی که دارای وب‌سایت یا فروشگاه‌های اینترنتی هستند به‌خوبی می‌دانند که تولید محتوای جذاب و تأثیرگذار نیاز به تخصص، تجربه و مهارت و یا صرف هزینه کافی دارد و کار ساده‌ای نمی‌باشد؛ زیرا امروزه تأکید بیشتر سئو بر تولید محتوای باکیفیت است. تولید محتوای ارزشمند و باکیفیت سبب می‌شود رتبه وب‌سایت شما به میزان زیادی افزایش یابد.

با استفاده از خدمات منحصربه‌فرد مای کاستومر  می‌توانید اطلاعات و مشخصات محصولات یا خدمات خود را به‌صورت کامل و اثربخش به مخاطبان هدف خود معرفی نمایید و با بهره‌مندی از یک محتوای یونیک و مناسب نام تجاری یا برند خود را به شهرت و شکوفایی برسانید.

کارشناسان مجرب و حرفه‌ای ما آماده‌اند تا با ارائه انواع محتوای خلاقانه و تأثیرگذار و با به‌کارگیری جدیدترین استراتژی‌های تولید محتوا، ترافیک وب‌سایت شما را به شکل قابل‌توجهی افزایش داده، صفحات شبکه های اجتماعی شما را به‌روزرسانی و ساماندهی کرده و فرصت‌های طلایی افزایش مشتری و فروش بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

ما با به‌کارگیری بهترین و نوین‌ترین استراتژی‌های بازاریابی و تولید خلاقانه‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع محتوا تا انتهای مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف در کنار شما خواهیم بود.

 

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات

امروزه با نفوذ تکنولوژی اینترنت در زندگی مردم و حضور چشمگیر کاربران در فضای مجازی، روش‌های قدیمی و سنتی بازاریابی و تبلیغات تغییر شکل داده و جای خود را روش‌های نوین بازاریابی اینترنتی و تبلیغات آنلاین داده‌اند. در حال حاضر بسیاری از افراد اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات موردنیاز خود را از طریق اینترنت و فضای مجازی به دست می‌آورند. ازاین‌رو بازاریابی اینترنتی و تبلیغات آنلاین لازمه موفقیت و توسعه هر کسب‌وکاری است.

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در فضای مجازی یکی از بخش‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود که با استفاده از آن می‌توان محصولات و خدمات کسب‌وکارهای مختلف را با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به مخاطبان بیشتری معرفی نمود.

اکثر صاحبان مشاغل و کسب‌وکارهای اینترنتی می‌دانند که به‌کارگیری روش‌های نوین بازاریابی اینترنتی و تبلیغات هدفمند در فضای مجازی، چه تأثیر شگرفی بر پیشرفت و رشد کسب‌وکارها دارد. اگر شما نیز دارای یک کسب‌وکار آنلاین هستید لازم است بدانید که بازاریابی اینترنتی و تبلیغات دیجیتال باعث جذب مشتری بیشتر و افزایش میزان درامد شما خواهد شد و نسبت به سایر روش‌های بازاریابی نیز کم‌هزینه‌تر است.

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات هدفمند به معنای تبلیغ گسترده محصولات و خدمات شما در فضای مجازی است. یکی از مزایای بسیار مهم بازاریابی دیجیتال این است که شما را قادر می‌سازد به‌صورت 24 ساعته و در هر ساعتی از شبانه‌روز به فعالیت تجاری خود بپردازید، محصولات خود را به مخاطبان هدف معرفی کنید، با سایت‌های دیگر و مشتریان خود به تعامل پرداخته و به انواع ابزارهای تبلیغات نوین دسترسی داشته باشید.

 

مای کاستومر با همکاری کادر مجرب و حرفه‌ای خود خدمات متنوعی را درزمینهٔ بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در فضای مجازی به شما عزیزان ارائه می‌دهد. برخی از مهم‌ترین خدمات بازاریابی اینترنتی عبارت‌اند از:

 • مشاوره سئو
 • انواع تبلیغات همسان
 • تبلیغات بنری در سایت
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • مدیریت سایت و فروشگاه های اینترنتی

و...

 

امروزه کسب‌وکارهای مختلف با در نظر گرفتن افزایش میزان استفاده مردم از اینترنت و خرید کالا به‌صورت آنلاین، از روش‌های گوناگون بازاریابی اینترنتی و تبلیغات آنلاین، در جهت رونق بخشیدن به کسب‌وکار خود، استفاده می‌کنند.

متخصصان و کارشناسان حرف ای ما با به‌کارگیری به‌روزترین و مؤثرترین روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی نوین، محصولات و خدمات شما را به مخاطبان هدف بیشتری معرفی کرده و با تکیه‌بر دانش و تجربه خود، برند و پیام تجاری شما را به‌صورت هدفمند و اثربخش در اختیار کاربران فضای مجازی قرار می‌دهد تا شما شاهد رشد و شکوفایی روزافزون کسب‌وکار خود باشید.

 

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در فضای مجازی با به‌کارگیری روش‌های متنوعی انجام می‌شود. ازجمله پرطرفدارترین روش‌های بازاریابی اینترنتی می‌توان به ایمیل مارکتینگ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تبلیغات در وب‌سایت‌های خبری و پر بازدید، سئو یا بهینه‌سازی سایت در موتورهای جستجو و غیره اشاره کرد.

 

هدف مای کاستومر ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی و تبلیغات هدفمند به شما می‌باشد. متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه ما با در نظر گرفتن زوایای مختلف کسب‌وکار شما و به‌کارگیری مؤثرترین استراتژی‌ها و با تکیه و بر دانش و مهارت خود به برند سازی و توسعه کسب‌وکار شما کمک کرده و شما را در مسیر دستیابی به اهداف مالی همراهی می‌کنند.

 

طراحی سایت

همان‌طور که پیش از گفتیم امروزه اینترنت یکی از ملزومات زندگی مردم در سراسر جهان به شما می‌آید. بر اساس گزارش‌ها و آمارها بیش از 61 درصد کاربران فضای مجازی، از اینترنت به‌عنوان بستری برای جستجو و خرید محصولات و رفع نیازهایشان استفاده می‌نمایند. همچنین 91 درصد از کاربران در اینترنت روزانه بخش قابل‌توجهی از وقت خود را صرف بازدید از شبکه های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف می‌کنند.

 

به‌طورکلی همه ما در زندگی روزمره خود به دنبال روش‌هایی برای کسب درآمد بیشتر و پیشرفت اقتصادی هستیم. این آمارها به‌خوبی نشان می‌دهند که برای توسعه و پیشرفت تمامی کسب‌وکارها، استفاده از امکانات اینترنت و دیجیتال مارکتینگ لازم و ضروری است. یکی از روش‌های بسیار موفقیت‌آمیز برای توسعه کسب‌وکارهای مختلف، راه‌اندازی یک وب‌سایت حرفه‌ای و جذاب و ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر با مخاطبان فضای مجازی می‌باشد.

 

فرقی ندارد که شما صاحب یک کسب‌وکار کوچک باشید و یا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ. با استفاده از امکانات طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید فعالیت تجاری و اقتصادی خود را گسترش داده و مشتریان بیشتری را جذب محصولات و خدمات خود نمایید.

واقعیت این است که طراحی سایت یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توانید در جهت پیشرفت مالی و افزایش درآمد خود انجام دهید. به عبارتی طراحی سایت مناسب و حرفه‌ای بهترین و کوتاه‌ترین راه برای موفقیت در هر کسب‌وکار و دستیابی به سودآوری بیشتر است.

طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت یک فرایند کاملاً تخصصی بوده و شامل مراحل پیچیده و نکات ریز مهمی می‌باشد که به انجام رساندن هر یک از آن‌ها نیازمند دانش و مهارت‌های یک تیم حرفه‌ای و متخصص درزمینهٔ دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت است.

مای کاستومر با همکاری حرفه‌ای‌ترین و باتجربه‌ترین کارشناسان و طراحان وب‌سایت، خدمات تخصصی و منحصربه‌فردی را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. برخی از مزایای بهره‌مندی از خدمات طراحی سایت شامل موارد زیر است:

پشتیبانی مادام‌العمر از پروژه

دارای بالاترین ضریب امنیت

ارائه سورس کدها به مشتری

طراحی سایت بر اساس اصول سئو

ارائه پنل مدیریت برای بارگذاری محتوا

استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا

دارای تخصص و سال‌ها تجربه در طراحی سایت

 

تیم مجرب مای کاستومر با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی سایت و با به‌کارگیری بهترین روش‌ها، آماده ارائه کامل‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات طراحی سایت به شما عزیزان می‌باشند. مهم‌ترین هدف ما همواره رضایت شما مشتریان عزیز است.

1399/09/16
22:47:14
5.0 / 5
1019
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک