نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه:

سمنان- فیروزكوه به قتلگاه مردم تبدیل گشته است

سمنان- فیروزكوه به قتلگاه مردم تبدیل گشته است به گزارش زمین دار شو سمنان نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با گلایه از تاخیر در بهره برداری از برخی پروژه های راه سازی اظهار داشت: جاده فیروزکوه- سمنان به قتلگاه مردم تبدیل گشته است.


عباس گلرو در نشست شورای حمل و نقل و مسکن استان سمنان که با حضور وزیر راه انجام شد اظهار نمود: بیشترین میزان مطالبه گری مردم در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه مقوله راه و شهرسازی است.
وی با اعلان اینکه در سمنان پروژه های زیادی معطل مانده اند که عمدتاً اعتبار ندارند اضافه کرد: بیمارستان ۸۵ تخت خوابی مهدیشهر ۱۰ سال است که معطل مانده و مقرر است در دهه ی فجر امسال با تاخیر افتتاح شود.
این نماینده مردم با اعلان اینکه جاده فیروزکوه- سمنان به قتلگاه مردم تبدیل گشته است اشاره کرد: خیلی از مردم متاسفانه جان خودشان را در این محور از دست داده اند و هر زمان در این راه به سمت تهران تردد می نماییم شاهد تصادفات هستیم.
وی با انتقاد از برخی تعلل ها در واگذاری زمین از طرف دستگاه های مرتبط اضافه کرد: شهرک صنفی مهدی شهر 10 سال است که بلاتکلیف مانده و مقرر است زمینی به آنها بدهند چرا این اقدامات انجام نمی شود؟
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه با اشاره به کمبود اعتبارات در پروژه ها اظهار داشت: ما در خیلی از پروژه ها با مشکل تامین اعتبارات مواجه ایم این در حالی است ایران کشوری نیست که منابع اندکی داشته باشد.
وی با طرح این پرسش که بهسازی ورودی شهر را چه کسی جز راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای باید انجام دهد؟ اظهار داشت: در ابتدای تصدی گری نمایندگی سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با مدیران حوزه عمرانی سمنان نشستی داشتیم و در آن نشست نیز عنوان شد که بیشترین مشکلات این منطقه در حوزه راه و شهرسازی است برای مثال می توان به ورودی شهر سمنان اشاره نمود.
گلرو با اعلان اینکه مسکن مهر امروز برای مردم مشکلات بسیاری به وجود آورده است افزود: مردم سمنان مطالبات جدی زیادی در حوزه راه دارند که یکی از آنها، کریدور شمال به جنوب و محور فیروزکوه به سمنان است که می تواند شمال را به جنوب متصل و سمنان را از این منظر و از این بست خارج کند. ازسوی دیگر محور کیاسر و همین طور دوآب به مهدیشهر نیز با مشکلاتی روبرو است که در کنار محور سمنان- معلمان می بایست مد نظر مسئولان استانی و کشوری در وزارت راه قرار گیرد.
منبع:

1399/10/25
20:10:12
0.0 / 5
873
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک