در تذكرات كتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی كشور مطرح شد

علت گرانی افسارگسیخته و بی سابقه بلیت هواپیما چیست؟

علت گرانی افسارگسیخته و بی سابقه بلیت هواپیما چیست؟ به گزارش زمین دار شو یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤلان اجرایی کشور را قرائت کرد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، این تذکرات کتبی که در جلسه علنی امروز مجلس توسط علی کریمی فیروزجائی قرائت شد به شرح زیر است:
مقتدایی و جوکار به وزیر آموزش و پرورش: لزوم پرداخت مطالبات دبیران آموزش و پرورش همچون دبیران خرید خدمات.
مقتدایی به وزیر فرهنگ: لزوم تولید و پخش انیمیشن های بومی برای قشر کودک و نوجوان، به رئیس جمهور: لزوم توجه و برنامه ریزی برای نوجوانان، لزوم راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مدیران، مقامات و روسا بر مبنای ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه، به وزرای صنعت، اقتصاد، کار، کشور، آموزش و پرورش، علوم، کشاورزی، نیرو، ارتباطات، فرهنگ، گردشگری، امور خارجه، بهداشت، راه و ورزش: لزوم عملیاتی کردن ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه و انتشار میزان حقوق و مزایای مدیران، به رئیس جمهور: لزوم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان در سازمان صدا و سیما، به وزیر کار و وزیر کشور: لزوم حل مشکلات بیمه ای رانندگان تاکسی، به وزیر اقتصاد و وزیر بهداشت: لزوم پاسخگویی به تذکرات کتبی در مهلت مقرر و پیشگیری از تغییر در پاسخگویی.
مولوی به وزیر کار: علت عدم عرضه بعضی از خدمات ضروری از قبیل غرامت ایام بیماری و بیکاری به کارگران ساختمانی چیست؟ به کشاورزی: ضرورت برنامه ریزی در زمینه اراضی موجود در سایت دامپروری شهرستان آبادان، ضرورت استرداد اراضی سایت دامپروری آبادان توسط امور اراضی و منابع طبیعی، علت عدم اهتمام مدیریت آب و خاک جهاد کشاورزی در پیگیری اختصاص آب زراعی اراضی کشاورزی سایت دامپروری آبادان از سال ۷۷ تابحال چیست؟ به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان از سال ۹۵ تاکنون، به وزیر راه: تصمیم گیری در مورد فساد اداری در فرودگاه بین المللی آیت الله جمی، به وزیر کشور: ضرورت اهتمام بیشتر برای تأمین امنیت آبادان.
زندیان به وزیر کار: لزوم درج مسئول کنتورنویسی در مشاغل سخت و زیان آور.
- مهدی عسگری به همراه ۵۱ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت رسیدگی دقیق به حضور دانش آموزان در فضای مجازی با عنایت به پیوست های تربیتی و فرهنگی و صدمه های حاصل از آن.
صمداله محمدی به وزیر کشاورزی: لزوم تأمین نهاده های دامی و کشاورزی.
سید مجتبی محفوظی به وزیر راه: علت گرانی افسارگسیخته و بی سابقه بلیت هواپیما چیست؟
محمود زاده به همراه ۲۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر بهداشت: لزوم توجه به سلامتی مردم کشور در زمینه مبارزه با کرونا و تهیه و تولید واکسن کرونا و تأمین معیشت کادر بهداشت و درمان.
قادری به همراه ۴۶ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و وزیر علوم: ضرورت کمک به حل مشکلات دانشگاه آزاد.
قادری به همراه ۱۷ نفر از نمایندگان به وزیر نفت: ضرورت تسریع در اجرایی شدن خط انتقال فرآورده های نفتی از سیرجان به شیراز.
قادری به همراه ۵۴ نفر از نمایندگان به وزیر راه: استفاده بیشتر و موثرتر از ظرفیت بخش های غیردولتی برای راه اندازی راه ها و بزرگراه ها.
میرتاج الدینی به همراه ۴۹ نفر از نمایندگان به وزیر صنعت: ضرورت اصلاح روند نادرست جداسازی سبوس در تولید آرد و افزایش درصد سبوس در آرد.
ورناصری به همراه ۳۵ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: علت عدم شفافیت و تغییرات منابع تبصره ۱۴ در لایحه بودجه ۱۴۰۰ چیست؟
ورناصری به همراه ۳۲ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت تحقق سهم مالیات از بودجه متناسب با برنامه ششم.
مهدی شریفیان به وزیر کار: ضرورت رسیدگی به تضییع حقوق شهروندان با عنایت به اجبار افراد بیکار شده مشمول دریافت مستمری بیمه بیکاری به ماندن در خانه.
ارکانی به وزیر ارتباطات: علت عدم توافق چندین ساله مخابرات شهرستان نیشابور با شهرداری نیشابور بر سر اموال شرکت مخابرات و ایجاد بن بست در مرکز شهر چیست؟ به وزیر میراث فرهنگی: ضرورت توجه به بافت تاریخی شهر نیشابور به خصوص مرمت بازار ۵۵۰ ساله سرپوش، به وزیر نیرو: ضرورت توجه به آلایندگی بالای گوگرد در سوخت گازوئیل نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور.
یعقوب رضازاده به وزیر نیرو: ضرورت مجانی کردن مصرف آب و برق برای خانواده های کم مصرف، اقشار ضعیف و کم درآمد.
زاهدی به وزیر بهداشت: ضرورت اطمینان از مصونیت و عدم آلودگی واکسن های خریداری شده برای کووید ۱۹.
صدیف بدری به وزیر کشاورزی: چرا در مورد تأمین بموقع نهاده های دامی اقدام موثری صورت نگرفته است و باعث گرانی مرغ و تخم مرغ شد؟
قادری به همراه ۵۷ نفر از نمایندگان به وزیر کشاورزی: لزوم برنامه ریزی برای خودکفایی در تولید نهاده های دامی.
مقتدایی به همراه ۵۰ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم گزارش دهی مرحله به مرحله نهاده ها و سازمان ها در مورد اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها.
حسین میرزایی به همراه ۴۳ نفر از نمایندگان به وزیر کار: توجه به تأمین اجتماعی از کار افتادگان در بودجه ۱۴۰۰.
حاجی به همراه ۶ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: ضرورت بازبینی در تغییر نوع سوخت نیروگاه شهید منتظری شاهین شهر اصفهان از گاز به مازوت در شرایط آلایندگی فعلی.
کیونرث سرمدی به همراه ۵۱ نفر از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: ضرورت همسان سازی حقوق کارکنان مخابرات روستایی.
سد.
نقدعلی به همراه ۳۲ نفر از نمایندگان به وزیر کشاورزی: ضرورت رسیدگی به افزایش قیمت موز ناشی از واردات انحصاری.
ابراهیم رضایی به همراه ۶۶ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت تسریع در پرداخت مطالبات و معوقات فرهنگیان.
علیزاده برمی به وزیر صنعت: ضرورت جمع آوری و ممنوعیت راه اندازی فروشگاه های بزرگ در شهرهای کوچک و متوسط.
علیزاده برمی به همراه ۴۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم رسیدگی فوری به وضعیت معیشت کسبه و کارگران مشاغل آزاد به دلیل کرونا.
ورناصری به همراه ۳۷ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم آغاز اصلاح ساختار بودجه در روند عرضه اصلاحات بودجه ۱۴۰۰.
ورناصری به همراه ۳۶ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت بازبینی در سهم تخصیص داده شده لایحه بودجه جهت گازرسانی به روستاها.
کیومرث سرمدی به وزیر ارتباطات: ضرورت همسان سازی حقوق کارگزاران مخابرات روستایی دارای قرارداد دائم با پرسنل رسمی شرکت مخابرات ایران.
سید موسی موسوی به رئیس جمهور: حفظ کرامت انسانی افراد در انتصابات و برکناری از خدمت در بنیاد شهید.
آذری به همراه ۳۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت توضیح در مورد ابهام ماده ۱۷ پروتکل الحاقی و اعلام زمان دقیق آخر داوطلبانه اجرای این پروتکل توسط ایران.1399/10/29
17:45:07
0.0 / 5
572
تگهای خبر: بیمه , تولید , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک