با هدف تسهیل موانع بهره برداری صورت گرفت؛

دستور جدی دادستانی برای رفع مشكل معارضین در پروژه راه آهن اردبیل

دستور جدی دادستانی برای رفع مشكل معارضین در پروژه راه آهن اردبیل به گزارش زمین دار شو دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل از برنامه ریزی برای رفع مشکل معارضین در مورد پروژه راه آهن اردبیل-میانه اطلاع داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، سید عبدالله طباطبایی ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه راه آهن اردبیل - میانه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: الان مشکلی که در ارتباط با پروژه راه آهن اردبیل - میانه به صورت جدی مطرح بوده، بحث معارضین اراضی این پروژه است که در این راستا برنامه ریزی های لازم جهت رفع و تسهیل این شرایط انجام شده است.
وی افزود: در نظر داریم تا با شناسایی معارضین پروژه راه آهن اردبیل با دعوت از این افراد و تشکیل جلسه در محل دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل دیداری را با آنها داشته و نسبت به احصای مشکلات و حل آن ها اقدام نمائیم.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل پروژه راه آهن اردبیل - میانه را یک پروژه فرامنطقه ای معرفی کرده و اضافه کرد: در این رابطه برای تسهیل موانع بهره برداری این پروژه باید با همت و تلاش مضاعف و با همکاری دستگاههای اجرایی و ناظر به صورت منسجم عمل کرد تا این پروژه همانطور که قبلاً هم وعده داده شده است در موعد معین به بهره برداری برسد.
طباطبایی به لزوم پشتیبانی از تولید و اشتغال تاکید و خاطرنشان کرد: سال جاری، سال پشتیبانی ها و مانع زدایی هاست و در پیروی از این سیاست داخلی باید در کنار احقاق حقوق عامه در جهت تولید و اشتغال هم گام های بلندی برداریم.
وی این پروژه را از مهم ترین پروژه های عمرانی استان با ردیف اعتبار ملی دانست و افزود: در صورت بهره برداری از طریق آهن اردبیل - میانه که مطالبه به حق مردم منطقه است، رونق خوبی را در بحث حمل و نقل ریلی در منطقه شاهد خواهیم بود.


منبع:

1400/02/13
12:33:26
0.0 / 5
297
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک