توضیح مدیركل بازرسی وزارت كار درباره حادثه آتش سوزی در شكوهیه قم

علت آتشسوزی شكوهیه قم باید بررسی شود

علت آتشسوزی شكوهیه قم باید بررسی شود به گزارش زمین دار شو به دنبال حادثه آتشسوزی در یکی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شکوهیه قم، مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود که کارگاه یاد شده دارای مدیریت ایمنی و بهداشت سیستم کار بوده و در سه سال گذشته دستکم ۴ مورد بازرسی از آن توسط بازرسان کار اداره کار استان صورت گرفته است.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، علی مظفری اظهار داشت: حسب گزارش بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، این آتشسوزی در شرکت مولدان صنایع شیمیایی اتفاق افتاده که تولید کننده روغن Dop و فتالیک بوده و حدودا ۱۲۰ نفر نیروی کاری دارد.

وی اضافه کرد: در جریان این حادثه، کارگر و پرسنلی از شرکت گرفتار مصدومیت نشده و فقط دو آتش نشان که گرفتار سوختگی شده بودند به مراکز درمانی قم اعزام شدند.

مدیرکل بازرسی وزارت کار اظهار داشت: ساختارهای ایمنی این شرکت، دارای مسئول ایمنی تایید صلاحیت شده و مسئول بهداشت حرفه ای مستقل بوده است.

به گفته مظفری، این شرکت دارای واحد مدیریت HSE بوده و کمیته حفاظت فنی بهداشت کار مبحث آیین نامه کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار هم در شرکت تشکیل می شده و به صورت مرتب گزارشهای ادواری خویش را به اداره کار ارسال می کرده است.

بر اساس اعلام مدیرکل بازرسی وزارت کار، گزارش اولیه نشان داده است این مجموعه، دارای مدیریت ایمنی، بهداشت سیستم کار و سیستم اعلام و اطفای حریق بوده است لیکن علت حادثه باید بررسی شود و نتایج بررسی های بیشتر متعاقبا اعلام می شود.

است


1400/02/14
21:09:52
0.0 / 5
346
تگهای خبر: تولید , سیستم , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک