بهترین كشورهای جهان برای كسب وكار معرفی گشتند

بهترین كشورهای جهان برای كسب وكار معرفی گشتند زمین دار شو: در نظرسنجی از ۲۱ هزار نفر در سراسر جهان مشخص شد سوئیس، لوكزامبورگ و پاناما بهترین فضا را برای كسب وكارها فراهم نموده اند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از سی ان بی سی، لوكزامبورگ و سوئیس به علت محیط مالیاتی مطلوب خود و شفافیت امور دولتی محبوب هستند در حالیكه پاناما به علت هزینه ارزان تولید و شهره بودن آن به بهشت مالیاتی، در رده سوم قرار دارد. هر چند كه این كشور آمریكای مركزی از نظر شفافیت امور دولتی جایگاه مناسبی ندارد و در میانه جدول ایستاده است.

این رده بندی به صورت مشترك توسط "بی ای وی گروپ" و دانشكده "وارتون" دانشگاه پنسیلوانیا تهیه شده است. در این رده بندی آمریكا در رتبه ۴۳ و انگلیس در رده بیستم جهان قرار دارند. هر چند قوانین مالیاتی دو كشور نسبتا مشابه است اما شفافیت دولتی انگلیس بهتر از آمریكاست.

سوئیس بعد از آن كه پیش تر در معیارهایی چون فرهنگ كارآفرینی و كیفیت زندگی بعنوان برترین كشور جهان معرفی گردید اكنون بهترین كشور جهان برای انجام كسب وكار معرفی شده است. طبق معیارهای فوق بعد از سوئیس، كانادا و آلمان قرار داشتند.

به دلیل رتبه اعتباری ضعیف تر در پذیرایی از انجام كسب وكارها و سیاست مسافرت آزاد، رتبه انگلیس به نسبت سال قبل كاهش یافته است.

از پاسخ دهندگان همینطور خواسته شد تا رهبران سیاسی و تجاری جهان را بر مبنای محبوبیت رده بندی كنند كه بر این اساس، جاستین ترودو - نخست وزیر كانادا - محبوب ترین رهبر جهان و دونالد ترامپ كم محبوبیت ترین شخصیت سیاسی معرفی گردید.

در بین رهبران تجاری هم اریك اشمید - مدیرعامل اسبق گوگل - و ایلان ماسك - بنیانگذار گروه تسلا - محبوب ترین اشخاص و جمی دیمون - مدیرعامل بانك جی پی مورگان - كم محبوبیت ترین شخصیت های تجاری جهان معرفی شده اند.
1397/01/06
13:06:41
5.0 / 5
4463
تگهای خبر: راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک