یك مقام مسئول خبر داد:

۷ میلیون نفر عید امسال با اتوبوس سفر كردند، كاهش ۱۲ و نیم درصدی

۷ میلیون نفر عید امسال با اتوبوس سفر كردند، كاهش ۱۲ و نیم درصدی زمین دار شو: مدیركل مسافری سازمان راهداری اظهار داشت: از ۲۴ اسفند۹۶ تا ۱۴ فروردین امسال ۶ میلیون و ۹۷۸ هزار و ۴۷۵ مسافر در قالب ۶۷۰ هزار و ۹۹۰ سرویس با اتوبوس جابه جا شدند.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا شهركی ثانوی با اشاره به آمار سفرهای نوروزی ۱۳۹۷ از مورخ ۹۶.۱۲.۲۴ لغایت ۹۷.۱.۱۴ تصریح كرد: علی رغم گذشت ۲۰ روز از طرح نوروزی، با توجه تعطیلات آخر هفته جاری پیش بینی می گردد كه سفرها تا ۱۷ فروردین ماه ادامه یابد، البته بر مبنای طرح نوروزی، ستاد هماهنگی خدمات سفر كشور در روز جاری هم برقرار است.
وی در مورد آمار سفرها و ترددها طی ۲۰ روز طرح نوروزی ۱۳۹۷ بیان داشت: در قالب ۶۷۰ هزار و ۹۹۰ سرویس، ۶ میلیون و ۹۷۸ هزار و ۴۷۵ مسافر جابجا شدند كه نسبت به ۲۰ روز ابتدایی طرح نوروزی ۱۳۹۶ تعداد سفرها ۳.۴ درصد افزایش داشته است.
مدیركل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اضافه كرد: در این ایام سهم اتوبوس، مینی بوس و سواری كرایه در جابجایی مسافرین به ترتیب برابر با ۵۸.۳، ۲۳ و ۱۸.۷ درصد و سهم آن ها در سفرهای انجام شده هم به ترتیب برابر با ۳۲.۳، ۱۷.۱ و ۵۰.۶ درصد بوده است.
شهركی ثانوی در ادامه اظهار داشت: مجموع كل تردد از مرزها از مورخ ۹۶.۱۲.۲۴ لغایت ۹۷.۱.۱۳ برابر با یك میلیون و ۳۰۰ هزار و ۴۵۳ نفر بوده كه سهم مسافرین ورودی به تعداد ۶۴۸ هزار و ۹۵۷ نفر سهم ۴۹.۹ درصدی و مسافران خروجی با تعداد ۶۵۱ هزار و ۴۹۶ نفر سهم ۵۰.۱ درصدی را به خود اختصاص داده اند كه متعاقبا بروزرسانی خواهد شد.
این مقام مسئول در سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای خاطرنشان كرد: پرترددترین مرزها به ترتیب شامل مهران، بازرگان، شلمچه، رازی و بیله سوار هستند.
به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر بر مبنای آمار اعلامی وزارت راه و شهرسازی در نوروز ۹۶ تعداد ۷ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۶۲۲ نفر با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای به سفر رفتند.

1397/01/16
21:04:09
5.0 / 5
4253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک