یك مقام مسئول اعلام كرد:

جابجایی بیش از ۱۷ میلیون مسافر طی سال قبل در مهرآباد

جابجایی بیش از ۱۷ میلیون مسافر طی سال قبل در مهرآباد زمین دار شو: مدیركل فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: این فرودگاه بعنوان پرترددترین فرودگاه كشور در سال ۹۶، نزدیك به ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر را اعزام و پذیرش كرد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از فرودگاه مهرآباد، میرسعید صفی نیا اظهار داشت: سال قبل با وجود همه فراز و نشیب ها در فرودگاه مهرآباد، سالی پر از تلاش در جهت ارتقای خدمات فرودگاهی داشتیم كه سبب رضایت مسافران و مراجعان شد.
وی با اشاره به این كه در سال قبل این فرودگاه ها حجم عظیمی از مسافر و بار را اعزام و پذیرش كرد، اظهار داشت: بر مبنای آمار در سال ۹۶ فرودگاه مهرآباد با نشست و برخاست ۱۴۳ هزار و ۴۴۰ پرواز، ۱۷ میلیون و ۴۶۰ هزار مسافر را اعزام و پذیرش و نزدیك به ۱۲۱ میلیون كیلوگرم بار را ارسال و پذیرش كرد.
صفی نیا با اشاره به اینكه مهرآباد نسبت به مدت مشابه در سال قبل هفت درصد در نشست و برخاست هواپیما و پنج درصد در اعزام و پذیرش مسافر و شش درصد در ارسال و پذیرش بار رشد داشت، اظهار داشت: همزمان در جهت استانداردسازی خدمات پروازی و ایمنی پروازها هم اقدامات مهمی انجام شده است.
مدیركل فرودگاه مهرآباد در مورد آمار پروازهای این فرودگاه در اسفند ۹۶ هم اظهار داشت: در این ماه ۱۰۹۹۶ فروند نشست و برخاست هواپیما داشتیم كه در آن نزدیك به یك میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر و بیش از ۹ میلیون و ۳۲۵ هزار كیلوگرم بار جابجا شد.

1397/02/01
13:00:37
5.0 / 5
4227
تگهای خبر: خدمات , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک