معاون وزیر راه:

تحلیل آماری ۵۲میلیون تردد نوروزی، كم درآمدها خودرو ناایمن می خرند

تحلیل آماری ۵۲میلیون تردد نوروزی، كم درآمدها خودرو ناایمن می خرند زمین دار شو: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: هم اكنون این سازمان در حال تهیه گزارش تحلیلی از تصادفات رانندگی در سفرهای نوروز ۹۷ است كه ظرف ۴۵ روز آینده تكمیل و عرضه می گردد.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عبدالهاشم حسن نیا با اشاره به مأموریت های واگذارشده به سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از جانب كمیسیون ایمنی راه ها تصریح كرد: سازمان، هم اكنون در حال تهیه گزارش تحلیلی از تمام تصادفات شكل گرفته در شبكه جاده ای كشور، طی سفرهای نوروزی ۹۷ است.
وی اضافه كرد: این گزارش تحلیلی، به تفكیك سطح سرویس راه ها همچون آزادراه، بزرگراه و اصلی و همینطور میزان پیمایش در حال تهیه است و ظرف ۴۵ روز آینده آماده عرضه می گردد.
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای تصریح كرد: با تحلیل تصادفات در ۵۲ میلیون تردد انجام شده طی سفرهای نوروزی ۹۷ شناسایی انباشت وسایل نقلیه در شهرها هم مشخص می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه بر ضرورت توجه به راه های فرعی تاكید كرد و اظهار داشت: باید در نظر داشت كه مردم در حال تغییر مقاصد سفر از یك نقطه خاص به نقاط متنوع هستند.
حسن نیا تصریح كرد: مسافرانی كه سال اول خرید خودرو شخصی را تجربه می كنند، بالطبع اشتیاق سفر بیشتری نسبت به مسافرانی كه چند سال قبل خودرو خریداری نموده اند، دارند و از سویی خودروهایی با استانداردهای ایمنی پایین هم اغلب توسط اقشار كم درآمد خریداری می گردد.
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای هدف از تهیه این گزارش را جمع بندی تصادفات و دسته بندی اطلاعات بر پایانه اصول علمی و منطق عنوان نمود.
گفتنی است در جلسه اخیر كمیسیون ایمنی راه ها مقرر گردید سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای نسبت به تهیه گزارش در رابطه با موارد ذیل اقدام و نتایج را به كمیسیون ایمنی راه ها ارائه نماید:
۲-۱- گزارشی از مقایسه آماری شدت و تعداد تصادفات در رابطه با انواع خودروها بر مبنای شاخص تعداد و پیمایش
۲-۲- ارائه گزارش تحلیلی از تأثیر تبدیل راه دوخطه به چهارخطه بر شدت و تعداد تصادفات رانندگی
۲-۳- تعیین شاخصی واحد جهت انجام تحلیل وضعیت ایمنی و تصادفات رانندگی بر اساس یكی از شاخص های پیمایش خودروها، تعداد خودروها یا جمعیت

1397/02/02
13:15:38
5.0 / 5
4339
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک