سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در شركت های تحت مدیریت زنان

سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در شركت های تحت مدیریت زنان زمین دار شو: بانك ˮگلد من ساكسˮ اعلام نمود برای كاستن از شكاف جنسیتی در زمینه سرمایه گذاری، ۵۰۰ میلیون دلار به شركت هایی كه مالكیت یا مدیریت آن ها در اختیار زنان است یا توسط زنان تاسیس شده اند تزیرق می كند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از رویترز، این دومین باری است كه این بانك آمریكایی برنامه ای مختص زنان در نظر می گیرد. این بانك اعلام نموده است به مشتریان زن خود كه تمایل به سرمایه گذاری مستقیم و تامین سرمایه دارند، كمك خواهد نمود. استفانی كوهن - مدیر استراتژی بانك گلدمن ساكس- اظهار داشت: این سرمایه گذاری خود به منزله كسب و كاری جدید برای ماست، چراكه سرمایه گذاری و كمك به رشد بنگاه ها، كسب و كار ماست. امیدواریم با این كار شرایط را برای زنانی كه ایده هایی بزرگ دارند اما برای تامین مالی خود با دشواری مواجهند متفاوت نماییم.
كوهن با اشاره به این كه در سال ۲۰۱۷ تنها دو درصد از سرمایه گذاری ها به شركت های تحت مدیریت زنان رفته است، گفت در این برنامه از ۱۰هزار مدیر و كارآفرین زن حمایت خواهد شد.
گلدمن ساكس اعلام نموده است یكی دیگر از برنامه های این بانك برای برقراری عدالت جنسیتی این است كه تا آخر سال ۲۰۲۱، تعداد كاركنان زن و مرد خود در تمامی نقاط جهان را یكسان كند. هم اكنون از هر ۳۱ مدیر ارشد این بانك، پنج نفر زن هستند.1397/03/30
15:44:39
5.0 / 5
4209
تگهای خبر: بانك , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک