آخرین وضعیت ترافیكی جاده ها

ترافیك سنگین در جاده های شمالیبعلاوه نقشه

ترافیك سنگین در جاده های شمالیبعلاوه نقشه زمین دار شو: با آغاز رسمی تعطیلات آخر هفته خیلی از مسافران امروز(چهار شنبه) را بعنوان روز آغاز سفر خود انتخاب كرده اند و همین امر سبب شده ترافیك در خیلی از جاده های پر رفت و آمد شدید باشد.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، بررسی نقشه های مركز مدیریت راه ها نشان داده است كه هنوز بار ترافیك در جاده های شمالی كشور بسیار سنگین است و تردد در بعضی مسیرها با كندی فروان انجام می گردد.

در استان مازندران كه بیشترین میزان توریست را در تعطیلات كوتاه مدت تابستانی پذیرا می گردد دو جاده هراز و چالوس ترافیكی نیمه سنگین و در بعضی بخش ها سنگین دارند.

در جاده چالوس، از گچسر تا سیاه بیشه ترافیك سنگین و راهبندان گزارش شده و دیگر بخش های این جاده هم ترافیكی نیمه سنگین دارد. در هراز هم محدوده مشا ترافیك سنگین داشته و دیگر بخشها هم ترافیك نیمه سنگین را به ثبت رسانده اند. جاده فیروزكوه اما ترافیكی روان دارد و جز چند محدوده خاص كه ترافیك آنها نیمه سنگین گزارش شده، در دیگر بخش ها خودروها روان حركت می كنند.در استان گیلان، آزادراه قزوین – رشت بیشترین بار ترافیكی را به خود اختصاص داده و نقشه های ترافیكی نشان می دهند كه حدودا كل مسیر این آزادراه از سمت قزوین به رشت ترافیكی بسیار سنگین و در بعضی از حوزه ها راهبندان را پشت سر می گذارد.در استان تهران با عنایت به آغاز نشدن موج بازگشت سفرها، عملا راه های اصلی ارتباطی بدون ترافیك به كار خود ادامه می دهند و جز ترافیك نیمه سنگینی كه حوالی رودهن در ورودی جاده هراز وجود دارد، دیگر مسیر ها ترافیكی روان را پشت سر می گذارند.در دیگر استان های كشور ترافیكی گزارش شده شرایط عادی را نشان داده است و اغلب مسیرهای اصلی بدون هیچ مشكلی پذیرای تردد خودروها و مسافران هستند.

وزارت راه و شهرسازی قبل از این محدودیت هایی را برای سفرهای آخر هفته جاری در جاده های مختلف كشور اعلام نموده بود.


1397/06/02
14:12:33
5.0 / 5
4324
تگهای خبر: جاده , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک