مركز مدیریت راهها اعلام كرد؛

محدودیت ترافیكی تعطیلات عید غدیر، كرج - چالوس از فردا یكطرفه است

محدودیت ترافیكی تعطیلات عید غدیر، كرج - چالوس از فردا یكطرفه است زمین دار شو: مركز مدیریت راه ها اعلام نمود كه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۷ شهریور تا ۲ صبح ۸ شهریور تردد از مرزن آباد به سمت كرج ممنوع بوده و این محور از كرج به چالوس یك طرفه است.به گزارش زمین دار شو به نقل از مركز مدیریت راه های كشور، بر مبنای اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه هوشمند تردد شمار برخط، هم اكنون غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذكر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی كشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.
كل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته بر مبنای آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۳۱ دستگاه تردد شمارفعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۰.۷ درصد كاهش نشان می دهد؛ در همین مدت همینطور سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیك راه ها ۱۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و كمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفت؛ هم وطنان با آگاهی از این مورد می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب كنند.
پرترددترین جاده های كشور
آزادراه كرج -تهران، آزادراه تهران-كرج، آزادراه كرج-قزوین، آزادراه قزوین-كرج، محور تهران-پاكدشت و پاكدشت-تهران، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران، آزادراه زنجان-قزوین، محور تهران-شهریار و شهریار-تهران در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیك را داشته اند.
محدودیت ترافیكی جاده ها تا روز یكشنبه ۱۱ شهریور ۹۷
تردد موتورسیكلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهار شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۷ تا ساعت ۶ روز یكشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۱ از محورهای كرج – چالوس، هراز، فیروزكوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعكس ممنوع است؛ تردد موتورسیكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیك بلامانع خواهد بود.
در محور كندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۷ الی ۲ صبح روز پس از مرزن آباد به سمت كرج ممنوع است؛ با بیان مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز چهار شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۷ الی ۲ صبح روز پنچ شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۸ از كرج به سمت مرزن آباد به صورت یك طرفه خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۹ الی ۲ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع می باشد، با بیان مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۹ الی ۲ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یك طرفه خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع می باشد، با بیان مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یكطرفه خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۹ الی ۲ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ از رودهن به سمت آمل ممنوع می باشد، با بیان مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۹ الی ۲ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ از آب اسك به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یك طرفه خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ الی ۲۴ همان روز از رودهن به سمت آمل ممنوع می باشد، با بیان مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ الی ۲۴ همان روز از آب اسك به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یك طرفه خواهد بود.
در محور كندوان تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت از كرج به چالوس و بالعكس كماكان ممنوع می باشد.
در محور هراز تردد تریلرها كماكان ممنوع می باشد همینطور تردد كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهار شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۷ و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۸ و همینطور از ساعت ۶ بامداد روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۸ الی ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۰ از محور هراز ممنوع می باشد.
در محور فیروزكوه تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور فیروزكوه ممنوع می باشد.
در محور قدیم رشت – قزوین و بالعكس تردد تریلرها و كامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهار شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۷ و همینطور از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۹ ممنوع می باشد.
در محور آستارا – اردبیل و بالعكس تردد تریلرها و كامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهار شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۰۷ و همینطور از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۶/۰۹ در محور فوق ممنوع می باشد.
ممنوعیت تردد به علت مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیكی راه
محور رامیان -اولنگ-شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان به علت نبود ایمنی كافی، فعلاً مسدود است.
محور فرعی شمشك – دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی به علت نبود ایمنی كافی مسدود است.
محور گیوی-خلخال واقع در استان اردبیل، از مورخ ۳۱ خرداد ۹۷ تا اطلاع بعدی به علت نبود ایمنی كافی مسدود است.
محور ایلام-اسلام آباد غرب واقع در استان ایلام، از مورخ ۱۳ تیر ۹۷ تا اطلاع بعدی به علت رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه مسدود است.
مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده ها، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامك كنند و یا با شماره های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

1397/06/07
13:52:10
5.0 / 5
4281
تگهای خبر: جاده , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک