مهندسی و كارشناسی پرمتقاضی ترین مشاغل در نخستین آزمون استخدامی بخش خصوصی

مهندسی و كارشناسی پرمتقاضی ترین مشاغل در نخستین آزمون استخدامی بخش خصوصی زمین دار شو: دبیر شورای سیاست گذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با بیان این كه در آزمون سال قبل بیشترین تقاضای شغل در بخش مشاغل مهندسی و كارشناسی بوده است، اظهار داشت: ثبت نام دومین دوره این آزمون تا 10 مهرماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، محمدحسین قمری با اشاره به برگزاری نخستین آزمون استخدامی شركت های فناوری بخش خصوصی اضافه كرد: در اولین آزمون بخش خصوصی حدود 6 هزار و 600 نفر مشاغل مدیریتی را انتخاب كرده بودند كه بعضی از مشاغل مدیریتی عبارت از "مدیر اجرایی"، "مدیر اداری"، "مدیر انفورماتیك" و "مدیر بازرگانی" بوده است.
وی با تاكید بر اینكه در این بخش محدودیتی از نظر مدرك تحصیلی، سن و تجربه اعمال نشد، اظهار نمود: در آزمون سال قبل بیشترین تقاضای شغل در بخش مشاغل مهندسی و كارشناسی بود و 31.3 درصد از ثبت نام كنندگان 81 عنوان شغلی "كارشناسی" و "مهندسی" را انتخاب كرده بودند.
دبیر شورای سیاست گذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با اشاره به اینكه عنوان های شغلی مهندسی و كارشناسی یك سوم از كل عناوین شغلی عرضه شده در آزمون سال قبل را تشكیل می دهد، تصریح كرد: در آزمون نخست كمترین تقاضا از جانب افراد جویای كار در بخش فنی و اجرایی بود كه 5.2 درصد از كل تقاضاها به این بخش اختصاص داشت.
قمری افزود: بر مبنای تقاضای شركت های خصوصی امسال 222 عنوان شغلی در 8 دسته مشاغل عرضه شده است و مخاطبان برای اطلاع از این عناوین می توانند به سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir رجوع كنند.
وی "هنر، رسانه و آموزش"، "مالی و اداری"، "مهندسی"، "مدیریتی"، "بازاریابی و فروش"، "كارشناسی و عرضه خدمات"، "فناوری اطلاعات" و "فنی و اجرایی" را همچون 8 دسته مشاغل دومین دوره آزمون استخدامی نام برد.
قمری تصریح كرد: ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از 10 شهریور شروع شده و تا 10 مهر ادامه خواهد داشت. متقاضیان اشتغال می توانند با رجوع به سایت آزمون استخدامی به نشانی www.inre.ir یا دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام كنند.1397/06/21
14:01:33
5.0 / 5
4407
تگهای خبر: اشتغال , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک