كاهش دستمزد پرداختی به شاغلان انگلیسی طی ۱۰ سال اخیر

كاهش دستمزد پرداختی به شاغلان انگلیسی طی ۱۰ سال اخیر زمین دار شو: بررسی ها نشان داده است متوسط دستمزد پرداختی به انگلیسی ها در مقایسه با ۱۰ سال پیش حدود سه درصد كاهش یافته است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از بی بی سی، نتایج تحقیقات موسسه "فیزكال استادیز" نشان داده است دستمزد پرداختی به انگلیسی ها در مقایسه با سال ۲۰۰۸ حدود ۸۰۰ پوند در سال كاهش یافته است. این كاهش در میان گروه سنی ۳۰ تا ۳۹ سال شدیدتر است و آن ها ۲۱۰۰ پوند دستمزد كمتری دریافت كرده اند. یكی دیگر از این كاهش ها هم مربوط به گروه سنی ۲۰ تا ۲۹ سال با كاهش ۱۳۰ پوندی بوده است.
پاول جانسون، مدیر این موسسه می گوید: كاهش متوسط درآمد در گروه سنی ۲۰ تا ۴۰ سال شدیدتر از سایرین بوده است كه شاید دلیل آن تمایل كارفرمایان به كاهش بیش تر دستمزد افراد تازه كار در مقایسه با كاركنان قدیمی تر باشد.
این در شرایطی است كه طی یك دهه اخیر، پس انداز خانوراهای انگلیسی حدود پنج درصد در مقایسه با قبل از شروع ركود بزرگ سال ۲۰۰۸ كاهش یافته است. هم چنین متوسط بدهی خانوارها از ۳۰۰۰ پوند به ۴۰۰۰ پوند افزایش یافته است.
به قول این موسسه، بحران مالی یك دهه اخیر انگلیس، بزرگ ترین ركود این كشور از زمان جنگ جهانی دوم به حساب می آید و ضمن كاهش رشد اقتصادی سبب شده است تا مجموع بدهی دولت به ۱ تریلیون پوند افزایش یابد.1397/06/26
14:18:53
5.0 / 5
4886
تگهای خبر: راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک