مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

۵ هزار تن قیر پاشی در محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه

۵ هزار تن قیر پاشی در محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه زمین دار شو: اهواز- مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: بالغ بر پنج هزار تن قیرپاشی در محورهای مختلف منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه صورت گرفته است.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، غلامعباس بهرامی نیا ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین كه در پایانه مرزی چذابه برگزار شد، اظهار نمود: پروژه هایی كه برای مرز پیش بینی كردیم در حوزه راهداری و پایانه های مرزی است كه خط كشی محورهای منتهی شده به مرزها مثل اهواز، حمیدیه، چذابه و سوسنگرد همچون این پروژه ها هستند.
وی با اشاره به نصب علائم در محورهای منتهی به مرزها اضافه كرد: نصب انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی و در حال تكمیل بودن بخشی از آنها هم همچون اقدامات انجام شده است.
بهرامی نیا با اشاره به قیرپاشی بالغ بر پنج هزار تن در محورهای مختلف منتهی به مرزها خاطرنشان كرد: با وجود اینكه در زمینه روشنایی هیچ تعهدی نداشتیم ولی در این بخش همكاری هایی انجام شد.
مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به تعریض فضای سبز پایانه شلمچه بیان كرد: به نظر می آید در زمینه تأمین آب در مرز شلمچه و چذابه مشكلاتی وجود دارد و میزان آب پیش بینی شده متناسب با تردد حجم زائران نیست.
آبرسانی به ۲۳۰ موكب تا كنون
همچنین در این جلسه مدیرعامل شركت آب و فاضلاب روستایی خوزستان اظهار داشت: در سایت قدیم و جدید مرز چذابه از نظر اجرای خطوط شبكه كلیه خطوط در پاركینگ ها و در مواكب اجرایی شده و از ۳۰۰ انشعاب مواكب تابحال ۲۳۰ انشعاب عملیاتی شده است.
درویشعلی كریمی با اشاره به اینكه اقدامات اصلی مثل خطوط انتقال و شبكه انشعاب مواكب هم انجام می شود، اضافه كرد: ستادی در حوزه آب و فاضلاب كشور و همزمان با آن در استان خوزستان هم تشكیل شده كه تمامی موارد مربوط به آبرسانی به مرزهای شلمچه و چذابه را بررسی می كند.
وی بیان كرد: نصب كانتینر برای استقرار آزمایشگاه سیار و سایر اقدامات به منظور تأمین امنیت كیفی و كمی آب هم انجام شده و برای تأمین آب شرب در هیچ كدام از دو مرز مشكلی نداریم.
مدیرعامل شركت آب و فاضلاب روستایی خوزستان، اظهار نمود: البته در شلمچه شكستگی در خطوط آبرسانی پایانه مرزی بوجود آمده كه تا آخر هفته جاری با فعالیت های آبفا شهری این مشكل رفع می گردد.

1397/07/16
22:43:13
5.0 / 5
4873
تگهای خبر: پاركینگ , جاده , حمل و نقل , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک