مقام مسئول در وزارت راه خبر داد؛

صدور روزانه ۱۰۰ هزار بارنامه در كشور

صدور روزانه ۱۰۰ هزار بارنامه در كشور زمین دار شو: معاون سازمان راهداری از برنامه ریزی برای تكمیل ماتریس مبدا، مقصد و داده كاوی در نوع محموله های باری پیش از عملیاتی شدن سامانه جامع انبارها اطلاع داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از صداوسیما، شهرام آدم نژاد با اشاره به وجود محموله های بار كشاورزی و لوازم خانگی اظهار داشت: این سهم باید از بارهای تجمعی و انباری تفكیك شود تا بعد از آن با اتصال سامانه های بارنامه هوشمند و جامع انبارها مشكلی برای صاحبان كالا به وجود نیاید.
وی اضافه كرد: روزانه به طور متوسط ۱۰۰ هزار بارنامه صادر می گردد كه هم اكنون در آن آدرس انبارها قید می گردد اما در آینده با عملیاتی شدن سامانه جامع انبارها به جای آن كد انبار قید خواهد شد.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در مورد آمار مدیركل امور بازرگانی وزارت صنعت معدن و تجارت در مورد ثبت اطلاعات ۴۰۰ هزار انبار كشور در سامانه جامع انبارها تصریح كرد: وزارت صنعت اقدام خوبی را آغاز كرده اما تعداد اعلامی ۵۰ درصد انبارهای كشور را شامل می گردد باآنكه شاید میزان حجم كالا در این تعداد زیاد باشد اما باید تكمیل شود.
وی خاطرنشان كرد: با حل این مشكلات سازمان راهداری آمادگی دارد تا با دریافت كد شناسه از سامانه جامع انبارها نسبت به صدور بارنامه اقدام كند اما اجبار زمانی آن تا زمان حل مشكلات میسر نیست.
آدم نژاد درباره زد و بند برخی صاحبان كالا با رانندگان برای جابجایی كالا و انحراف از آدرس انبارهای قید شده در بارنامه هم اظهار داشت: بعد از ناوگان مسافری، طرح سپهتن در ناوگان باری اجرایی می گردد و با كنترل جی پی اس این مقاصد راستی آزمایی و راه تخلف بسته خواهد شد.

1396/09/17
23:12:58
5.0 / 5
4343
تگهای خبر: راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک