در گفتگو با مهر اعلام شد؛

تكذیب خروج هندی ها ازچابهار به بهانه ناامنی، باقدرت ادامه می دهیم

تكذیب خروج هندی ها ازچابهار به بهانه ناامنی، باقدرت ادامه می دهیم به گزارش زمین دار شو معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تكذیب خروج هندی ها از چابهار اظهار داشت: پروژه های زیرساختی بندر شهید بهشتی را با قدرت ادامه می دهیم.هادی حق شناس در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره اینكه آیا انفجار تروریستی روز پنج شنبه منجر به نگرانی سرمایه گذاران بخصوص سرمایه گذاران بندر چابهار نسبت به امنیت منطقه می شود، اظهار داشت: این انفجار تروریستی، صرفا ترقه بازی در مقابل مقر نیروی انتظامی بود و ارتباطی با بندر چابهار نداشت. در سیستان و بلوچستان قبلا هم چنین اتفاقاتی رخ داده بود و نخستین بار نیست كه یك حادثه مشابه اتفاق می افتد. كما اینكه سال قبل هم در همین استان جاده را تعدادی از اشرار بسته بودند و سپاه با آنها برخورد كرد.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه در روز پنج شنبه گذشته چند پروژه معمولی راه اندازی شد و این حادثه ارتباطی با این افتتاح ها نداشت، اظهار داشت: پروژه اصلی ما، بهره برداری از فاز اول طرح توسعه بندر شهید بهشتی با حضور رؤسای جمهور ایران و افغانستان و نخست وزیر هند بود كه در روز افتتاح این پروژه، هیچ اتفاقی نیفتاد و همه شاهد امنیت بالای ایران بودند.
به گفته عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، از نظر این سازمان، حادثه روز پنج شنبه حادثه مهمی نبود و این انفجار نه ارتباطی به توسعه بندر چابهار دارد و نه آینده این شهر و پروژه های زیرساختی سازمان بنادر و منطقه آزاد؛ سازمان بنادر با قدرت و قوت پروژه توسعه بندر چابهار را به پیش می برد.
به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، روز پنج شنبه هفته گذشته (۱۵ آذر) عملیات اجرایی سه پروژه كوچك به ارزش سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد تومان شامل راه اندازی فرآورده های نفتی به روش B.O.T، انتقال نفت و گاز به بازارهای داخلی و خارجی و جمع آوری مواد زائد كشتی ها با هدف حفاظت از محیط زیست دریایی منطقه چابهار شروع شد كه با حادثه تروریستی این شهر همزمان شد.

1397/09/17
20:51:40
5.0 / 5
4415
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک