یك مقام مسئول خبر داد؛

جزئیات سرقت تجهیزات ریلی و دستگیری سارقان، سارقان دستگیر شدند

جزئیات سرقت تجهیزات ریلی و دستگیری سارقان، سارقان دستگیر شدند به گزارش زمین دار شو مدیركل راه آهن تهران جزئیات سرقت تجهیزات ریلی در محور تهران-قم و تونل منطقه ۱۸ پایتخت را تشریح و از دستگیری سارقان خبرداد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، سید عابدین هادی نژاد در مراسم راه اندازی اولین درزین گشت پلیس (مینی بوس ریلی گشت پلیس) با اشاره به اتفاقاتی كه در محدوده ریلی اداره كل راه آهن تهران در ماه های گذشته رخ داد، اظهار داشت: این اتفاقات ما را بر آن داشت تا درزین، مینی بوس و اتوبوس گشت پلیس را با آرم، علائم و تجهیزات پلیس راه اندازی نماییم.
وی افزود: در شهریورماه امسال در كیلومتر ۴۶ راه آهن تهران-قم در نزدیكی فرودگاه امام خمینی سارقان مبادرت به باز كردن تجهیزات نگهدارنده ریل به اسم پابند و نگهدارنده خط كردند كه سبب شد در ۱۸ شهریورماه سانحه در قطار باری عبوری از این محدوده را شاهد باشیم.
مدیركل راه آهن تهران اضافه كرد: در این سانحه ۳ دستگاه واگن باری حامل ۳ كانتینر ورق فولادی و ۶ دستگاه لكوموتیو از خط خارج شده و محور تهران-قم به سمت اهواز مسدود شد.
به گفته هادی نژاد، این سانحه خسارت یك میلیاردی به راه آهن تحمل كرد ولی در همان روز با همكاری پلیس راه آهن سارقان دستگیر و محور بازگشایی شد. واگن ها هم به سمت تعمیرگاه هدایت شدند.
وی اضافه كرد: در همان روز با لكوموتیو یكی از قطارهای باری، مبادرت به تعقیب سارقان كردیم و سارقان در كنار خط ریل دستگیر شدند.
مدیركل راه آهن تهران خاطرنشان كرد: درزین واگذار شده به پلیس راه آهن تهران در كارخانجات تعمیر واگن داخل كشور بازسازی شده و تولید داخل است.
این مقام مسئول در شركت راه آهن با اشاره به اینكه یكی دیگر از حوادث ریلی اخیر ناامن شدن تونل ۱۰ كیلومتری خط آهن تهران-تبریز در مناطق ۱۷ و ۱۸ تهران بود، اظهار داشت: ۳۸ سارق ادوات ریلی را از این تونل باز كرده و به یك خریدار ضایعات می فروختند. اما با همكاری پلیس راه آهن همه این افراد دستگیر شده و ۲ تن اموال مسروقه ریلی كشف شد.

1397/11/04
13:17:40
5.0 / 5
4542
تگهای خبر: بازسازی , دستگاه , راه , راه آهن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک