مدیر ترمینال سلام فرودگاه امام مشخص شد

مدیر ترمینال سلام فرودگاه امام مشخص شد به گزارش زمین دار شو مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی ابلاغی محمدرضا فردی را به سمت مدیركلی ترمینال گالری سلام منصوب نمود.به گزارش زمین دار شو به نقل از شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره این مجموعه طی ابلاغی محمدرضا فردی را بعنوان «مدیركل ترمینال گالری سلام» انتخاب كرد.
در این ابلاغ آمده است:
با عنایت به برخورداری جنابعالی از مراتب تعهد، تجربه و تخصص، بدینوسیله به باعث این ابلاغ بعنوان «مدیركل ترمینال گالری سلام» منصوب می شوید.
امیداست با استعانت از خداوند متعال وبا بكارگیری همه امكانات و ظرفیت های موجود، حسب اختیارات محوله، ذیل معاونت بهره برداری فرودگاهی در جهت خدمت صادقانه به نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.
گفتنی است از روز گذشته پروازهای حجاج مربوط به استان های تهران، سمنان، قم، قزوین، مركزی و لرستان و شهرستان كاشان با اعزام اولین كاروان شامل عوامل اجرایی حج از ترمینال سلام شروع شد و مقرر است كلیه پروازهای حجاج كه از فردا (۱۶ تیر) از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شوند، در ترمینال سلام نشست و برخاست داشته باشند.


منبع:

1398/04/16
23:20:00
5.0 / 5
4259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک