سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد:

عرضه چند كاربرگ ضد تحریم ها در اجلاس ایكائو، محكومیت آمریكا در صورت تصویب

عرضه چند كاربرگ ضد تحریم ها در اجلاس ایكائو، محكومیت آمریكا در صورت تصویب به گزارش زمین دار شو مدیركل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود كه چند كاربرگ ضد تحریم های آمریكا در اجلاس ایكائو عرضه می شود و در صورت تصویب، زمینه محكومیت آمریكا در مجامع بین المللی فراهم می شود.


اجلاس جهانی سازمان بین المللی هواپیمایی ایكائو از دهم شهریور ماه به مدت ۲۵ روز با حضور همه مسؤلان هوانوردی كشورهای جهان در مقرر اصلی این سازمان واقع در مونترال كانادا برگزار می شود.
محمدسعید شرفی - مدیركل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری - درباره این اجلاس به ایسنا اظهار داشت: هیأت ایرانی چند كاربرگ ضد تحریم های آمریكا در حوزه هوانوردی و حدود ۱۰ كاربرگ در حوزه فنی عرضه خواهد نمود تا بتواند صدای خویش را به دنیا برساند.
وی ادامه داد: تعدادی كاربرگ از جانب شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و چند مرجع دیگر به سازمان هواپیمایی كشوری ارسال شده است. بنابراین در سازمان كمیته ای تشكیل شد تا كاربرگ ها از لحاظ شكلی و حقوقی بررسی و كاربرگ های نهایی شده در اجلاس ایكائو مطرح شود.
مدیركل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه حداقل سه كاربرگ هیأت ایرانی در حوزه تحریم هاست، اظهار داشت: یك كاربرگ دیگر هم از جانب شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران مطرح شده كه به بررسی آثار تحریم ها بر ایمنی هوانوردی و ناوبری منطقه خاورمیانه می پردازد.
شرفی اظهار داشت: در صورت تصویب كاربرگ های پیشنهادی عرضه شده از جانب ایران یا هر كشوری دیگر، این كاربرگ ها به صورت قانون در خواهد آمد و در نشست پایانی این اجلاس به صورت بیانیه اعلام می شود، همینطور در صورت تصویب كاربرگ های پیشنهادی ایران، آمریكا در این عرصه و در این اجلاس بین المللی محكوم خواهد شد.
وی اظهار نمود: اگر آمریكا در این زمینه محكوم شود ایران می تواند در محاكم قضایی و دادگاه های بین المللی بر این نكته تاكید كند كه ادعاهایش تنها ادعای ایران نیست و بعنوان مثال ایكائو هم چنین مسائلی را در اجلاس بین المللی خود تصویب و اعلام نموده است و در این صورت می توان اظهار داشت كه ایران از اینگونه مصوبات می تواند در مجامع دیگر بهره برده و آمریكا را محكوم كند.1398/06/02
13:27:55
5.0 / 5
3995
تگهای خبر: راه , شركت , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک