مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام:

آغاز پروازهای فرودگاه پیام فصلی نو در حوزه حمل و نقل است

آغاز پروازهای فرودگاه پیام فصلی نو در حوزه حمل و نقل است زمین دار شو: مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: آغاز پروازهای فرودگاه پیام فصلی نو در حوزه حمل و نقل بخصوص در استان البرز است.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، نادر ثناگو با اشاره به برگزاری جلسات كمیته مسافری جهت برنامه ریزی و طراحی مقدمات شروع پروازهای مسافری، اظهار داشت: بیشتر از ۱۰ جلسه در این خصوص برگزار كرده ایم و موضوعاتی چون حضور ایرلاین ها نوع و نحوه حضور نهادهای همكار استانی در مورد خدمات شهری همچون تاكسیرانی اتوبوس رانی تبلیغات و غیره مورد بررسی قرار گرفته است.
وی در مورد زمان دقیق پروازهای مسافری اظهار داشت: با چند ایرلاین كشور مذاكرات خوبی صورت گرفت و همه تلاش ما برای انجام پروازها در نزدكترین فرصت زمانی ممكن بود كه از روز دوشنبه هجدهم شهریور همزمان با تاسوعا حسینی شاهد نخستین پرواز به مقصد مشهد مقدس هستیم.
وی فرصت بوجود آمده در استان در مورد پروازهای مسافری یك مزیت در حوزه حمل و نقلی دانست و تصریح كرد: اساسا ترمینال پیام یك مسیر ورودی و خروجی برای استان خواهد بود
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام افزود: ضروری می باشد نهادهای مرتبط نسبت به ایجاد فضای در شأن استان اقدامات جدی انجام دهند.
ثتاگو تصریح كرد: همراهی و همدلی خوبی بین مدیران استان و فرودگاه پیام وجود دارد و برنامه ریزی های خوبی هم در مورد راه های دسترسی به فرودگاه صورت گرفته كه احتیاج به عملیاتی شدن موضوعات است.
وی ورودی و خروجی یك شهر را یكی از نمادهای عینی و عمومی برای معرفی دانست و افزود: در حاضر و با عنایت به ایجاد فرصت پروازهای مسافری این ورودی و خروجی خیلی زیبنده كلان شهری همچون كرج نیست.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام ابراز امیدواری كرد كه این مورد قابل حل است و شك ندارم با نگاه دلسوزانه ای كه در مسؤلان و مدیران شهری استان و استانداری وجود دارد بزودی شاهد انجام این مهم باشیم.

1398/06/17
17:15:07
5.0 / 5
4190
تگهای خبر: پرواز , حمل و نقل , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک